۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 292633
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۹:۳۸
  • نویسنده : مهدی اسلام زاده
شهادت سپهبد سلیمانی باعث وحدت شده است/ باید جواب دندان‌شکن بدهیم
شهادت سپهبد سلیمانی باعث وحدت شده است/ باید جواب دندان‌شکن بدهیم
رئیس دانشگاه آزاد استان بوشهر:

شهادت سپهبد سلیمانی باعث وحدت شده است/ باید جواب دندان‌شکن بدهیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: آمریکا با اقدامات خود به دنبال تضعیف و تفرقه بود اما با این حرکت، شاهد انسجام و وحدت جبهه مقاومت شده ایم و خون شهید سلیمانی، مقاومت را با قوت بیشتری به جلو خواهد برد.

به گزارش دانشجونیوز؛ اسماعیل عبدالهی رئیس دانشگاه آزاد استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگار دانشجونیوز با تبریک و تسلیت شهادت سپهبد سلیمانی گفت: تقابل حق و باطل ریشه تاریخی دارد. ما در صدر اسلام هم برای تثبیت حکومت دین، سرداران بزرگی را از دست دادیم و ائمه ما هم در راه مبارزه با جبهه کفر به شهادت رسیدند.

اسماعیل عبدالهی اظهار داشت: قبل از انقلاب و بعد از آن در دفاع مقدس که نمونه بارز تقابل جبهه حق و باطل بود هم شاهد از دست دادن بزرگانی بودیم.

عبدالهی افزود: در دوران فعلی هم سران استکباری نقشه های شومی برای منطقه در سر می‌پروراندند که مجاهدان حق با ورود خود نگذاشتند به اهدافشان برسند. داعش که به اقرار آمریکایی‌ها بوسیله خودشان بوجود آمده بود هدفی جز ممانعت از انتشار پیام حق در کشورهای مسلمان و حتی غربی نداشت.

وی عنوان کرد: آمریکا همان کفر جهانی است و به فرموده مقام معظم رهبری، این رئیس جمهور آمریکا چهره نفاق را در روسای جمهور آمریکا عیان کرده است و هدفشان چیزی جز بر هم زدن نظام و امنیت بین الملل و تضعیف حق حاکمیت دولت ها و استقلال ملت نیست. اقدام آمریکا در فرودگاه بغداد خلاف قوانین بین المللی بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در این سالیان، امنیت را برای منطقه به ارمغان آورده اند و باید جمهوری اسلامی جواب کوبنده ای در زمان و مکان مشخصی بدهد و اگر این اتفاق نیفتد، ما کوتاهی کرده ایم.

اسماعیل عبدالهی بیان کرد: وظیفه و حق قانونی مسئولین سیاست خارجی ما است که پیگیر حق ضایع شده ما در مجامع بین المللی باشند هرچند وضعیت آن نهادها مشخص است. جمهوری اسلامی باید به عنوان حق قصاص و مقابله به مثل به نافرمانی آمریکا هم در بعد سیاسی و هم نظامی جواب دهد.

عبدالهی خاطرنشان کرد: آمریکا با اقدامات خود به دنبال تضعیف و تفرقه بود اما با این حرکت، شاهد انسجام و وحدت جبهه مقاومت شده ایم و خون شهید سلیمانی، مقاومت را با قوت بیشتری به جلو خواهد برد.

وی اشاره کرد: حق طلبی، دفاع از مظلومان، تواضع ایشان در حالی که در بالاترین درجات نظامی بودند، حضور شجاعانه در میدان نبرد و احساس مسئولیت در قبال مسلمانان منطقه باعث محبوبیت بی‌نظیر سردار سلیمانی است.

مهدی اسلام زاده/ انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*