دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
14 ذو الحجة 1441
Monday, 3 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 292787
  • ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
راهبرد جبهه مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است
راهبرد جبهه مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است
فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد:

راهبرد جبهه مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است

فرمانده سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد در اجلاسیه شهدای فرهنگی و دانش آموز استان بوشهر گفت: اخراج آمریکا از منطقه هدف دیرینه ماست و امروز راهبرد جبهه مقاومت تغییر کرده است و در این راه مماشات نخواهد شد.

به گزارش دانشجونیوز؛ سردار حمید خرم دل، فرمانده سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز در اجلاسیه شهدای فرهنگی و دانش آموز استان بوشهر اظهار داشت: دانش آموزان و فرهنگیان استان بوشهر با دادن ۵۷۰ شهید که یک چهارم شهیدان استان بوشهر بودند، دین خود را به انقلاب و نظام پرداخت کردند.

حمید خرم دل اظهار داشت: شهادت در مکتب غرب موجب یا و ناامیدی است ولی در مکتب ما انسجام بخش و مایه امیدواری است.

خرم دل افزود: خون شهیدان سعادت بخش است و مسیر آینده جهان اسلام را جهت دهی می‌کند همانگونه که از صدر اسلام تاکنون نتایج خون این شهدا در جهت دهی به افکار مسلمانان و آزادی خواهان جهان قابل اغماض نیست.

فرمانده سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: آرمان و تفکر شهید سلیمانی در منطقه و حتی در تمام دنیا تکثیر شده است و اگر دشمن می دانست شهادت وی موجب انسجام گروه ها و نهضت های آزادی بخش مسلمان می شود، هرگز این کاررا نمی‌کرد.

وی خاطرنشان کرد: اقدام آمریکا که فرمانده نظامی کشوری را که به دعوت دولت ثالثی در کشور ثالث مورد ترور قرار می دهد، نشان از ضعف و استیصال او است.

حمید خرم دل بیان کرد: امروز همه افراد جامعه با هر گونه تفکر سیاسی، از آمریکا و سیاست‌های جهانی و منطقه‌ای این کشور نفرت دارند و اوج این نفرت را در مراسم تشیع شهید قاسم سلیمانی را به جهانیان نشان دادند.

خرم دل با بیان اینکه خون سپهبد سلیمانی و این شهیدان، دامان ناپاک دشمنان اسلام را خواهد گرفت، بیان کرد: مجاهدت‌های سردار سلیمانی سبب شد که جبهه مقاومت قدرتمندتر شود.

وی گفت: از برکت خون شهید سلیمانی بود که قانون اخراج نظامیان آمریکایی از عراق به تصویب رسید. اخراج آمریکا از منطقه هدف دیرینه ماست و امروز راهبرد جبهه مقاومت تغییر کرده است و در این راه مماشات نخواهد شد.

انتهای پیام/

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*