سه شنبه, ۲۱ مرداد , ۱۳۹۹
22 ذو الحجة 1441
Tuesday, 11 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 292798
  • ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶
  • نویسنده : مهدی اسلام زاده
شهادت سپهبد سلیمانی نابودی استکبار را تضمین می‌کند
شهادت سپهبد سلیمانی نابودی استکبار را تضمین می‌کند
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر:

شهادت سپهبد سلیمانی نابودی استکبار را تضمین می‌کند

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر در گفتگو با دانشجونیوز گفت: ضایعه از دست دادن سپهبد سلیمانی برای ما و کشورهای اسلامی و جبهه مقاومت سنگین است اما این شهادت ها درخت تنومند مقاومت اسلامی را بیمه و نابودی استکبار را تضمین می کند.

به گزارش دانشجونیوز؛ حسین اسکندری رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار دانشجونیوز با تبریک و تسلیت شهادت سپهبد سلیمانی گفت: شهید سلیمانی مجاهد پاک باخته ای بود که تمام عمر خودش را وقف مجاهدت و مقاومت کرد و در راه پویایی جبهه مقاومت جهان اسلام از هیچ کوششی دریغ نورزید.

حسین اسکندری اظهار داشت: آمریکا و استکبار جهانی چاره ای جز این نداشتند به دلیل اینکه شهید سلیمانی، بسیجی عمومی و همگان ایجاد کرده بود و بهترین مجاهدان را در کشورهای اسلامی تربیت و آموزش داده بود.

اسکندری افزود: روز به روز درخت مقاومت تنومندتر می شود و حضور این مجاهدان، منافات داشت با حضور متجاوزان و استکبار در منطقه و به همین دلیل ناچار به ترور شهید سلیمانی شدند.

وی ادامه داد: هرچند سپهبد سلیمانی عاشق شهادت بودند ولی ضایعه از دست دادن ایشان برای ما و کشورهای اسلامی و جبهه مقاومت منطقه سنگین است اما این شهادت ها درخت تنومند مقاومت اسلامی را بیمه و نابودی استکبار را تضمین می کند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر بیان کرد: قطعا با رهبری داعیانه مقام معظم رهبری و اقدام نیروهای نظامی، جواب دندان شکنی در جای خود و زمان مناسب طراحی و اجرا خواهد شد.

حسین اسکندری عنوان کرد: به عنوان یک دانشگاهی اعلام می‌کنم در این شرایط باید بسیار هوشمندانه عمل کنیم و صداهایی که اختلاف برانگیز هست را اجازه ندهیم شیوع پیدا کنند.

اسکندری خاطر نشان کرد: همیشه در یک چنین شرایطی، خون شهید باعث وحدت و انسجام بیشتری خواهد شد و البته ما باید در مقابل اقدام آنان جواب دندان شکنی بدهیم.

وی تصریح کرد: الگوی جبهه مقاومت، حضرت سیدالشهداست و هیچ علتی و کمیتی جلوی مقاومت را نخواهد گرفت تا ظهور حضرت بقیه الله و راه شهید سلیمانی ادامه پیدا خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر اشاره کرد: شهادت این بزرگوار باعث پدیدار شدن سردار سلیمانی هایی خواهد شد که زیر نور این عزیز کمتر پیدا می‌شدند و بروز و ظهور این عزیران خون تازه‌ای خواهد در جبهه مقاومت خواهد دمید.

اسکندری گفت: شهید سلیمانی در عین اقتدار، اشداء علی الکفار و رحماء بینهم بود و روحیه متواضعانه و عارفانه و مهربانی داشت ولی مثل کوه استوار بود.

 

مهدی اسلام زاده/انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*