سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹
17 ذو القعدة 1441
Tuesday, 7 July , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » یادداشت
  • شناسه : 292816
  • ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۹:۵۱
  • نویسنده : پریسا اندیده
همه خواهان انتقامی سخت جز تعدادی خائن وطن فروش!
همه خواهان انتقامی سخت جز تعدادی خائن وطن فروش!
یادداشت دانشجویی؛ پریسا اندیده

همه خواهان انتقامی سخت جز تعدادی خائن وطن فروش!

همه خواهان انتقام سخت ایران به حمله تروریستی آمریکا هستند اما عده ای که جز خائنِ وطن فروش نام دیگری را نمی توان برای آنان مناسب دانست، در مجلس ایران دم از مذاکره با آمریکا می زدنند.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ همزمان با شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، دریایی از غم سراسر ایران را فراگرفته است و همه خواهان انتقامی سخت بر پیکره آمریکا و جنایتکاران این حمله تروریستی هستند. در این راستا پریسا اندیده از دانشجویان فعال دانشگاه پیام نور خورموج، طی یادداشتی به جریانات اخیر پرداخته است.

از ساعات ابتدای انتشار خبر شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تمام دنیا در جوی عجیب فرو رفت. همه در انتظار برخورد ایران با این حمله تروریستی آمریکا، لحظه شماری می کردند. عده ای از اهداف احتمالی ایران برای انتقام سخن می گفتند و سعی در سنجیدن میزان قدرت انتقام ایران داشتند. اما عده ای که جز خائنِ وطن فروش نام دیگری را نمی توان برای آنان مناسب دانست، در مجلس ایران دم از مذاکره با آمریکا می زدنند… تا همه در حیرت فرو روند.

تاجزاده که با سابقه درخشان خدماتش به انقلاب اسلامی، هیچ آبرویی برای خود باقی نگذاشته این بار نیز سعی در خدمت داشته و رهبریِ این اتفاق منحوس را در مجلس به عهده می گیرد و سعی در جمع آوری امضای نمایندگان برای مذاکره با آمریکا می کند. در هیچ جای علوم سیاسی واژه ای مناسب برای بیان درصد خیانت این اشخاص به ملت و کشور خود پیدا نکردم تا بیان کنم.

این افراد روزی با سودای مذاکره با آمریکا، دانش هسته ای ایران را به حراج گذاشتند و با امضای توافق نامه هایی که در آن افرادی چون سردار شهیدمان، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تروریست شناخته و از ایران درخواست تحویل این سردار به آمریکا و مصادره تمام اموال ایشان را داشتند. در ادامه همچنین ایران می بایست سردار سلیمانی و سربازانی که برای دفاع از حرم اهل بیت جان خود را نثار کرده اند، مجرم معرفی کند.

این ها تنها بخش کوچکی از بندهای FATF و دیگر توافق نامه های زاده ی برجام است که شورای تشخیص مصلحت نظام برای مقابله با آنان با تمام قدرت ایستاده و اجازه اجرای آن را به دولت نمی دهد. حالا هم با شهادت این سردار بزرگ اسلام، سعی در ایجاد پریشانی در افکار عمومی را دارند تا بتوانند خواسته های خائنانه خود را عملی سازند.

در شرایطی که تمام ملت ایران، خواستار انتقامی سخت در سریع ترین زمان ممکن از آمریکا است، عده ای در طرح ریزی گم کردن انتقام خون شهدا در برابر مشکلات معیشتی مردم هستند. یعنی ایران از انتقام دست بردارد و در مذاکره ای با آمریکا، حقیرانه به آمریکا التماس کند تا تحریم ها را بردارد.

همه این افکار با حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به یکی از مجهزترین پایگاه های آمریکا در منطقه و واقع در کشور عراق باعث شده تا تمام دنیا جدیت ایران در مواضع خود را ببینند. و آمریکا نیز که تا ساعتی قبل از حمله موشکی ایران، حرف از بمباران ۵۲ نقطه حیاتی ایران می زد، پس از ساعت ها سکوت تنها بگوید: ایران را بیشتر تحریم می کنیم تا رفتارش را تغییر دهد…! ما آمادگی کامل برای صلح با ایران را داریم.

این یعنی اقتدار… دنیا به چشم خود دید که ایران قدرت مقابله با آمریکا را به سهولت داشته و در مقابل این آمریکاست که توان تحمل حملات ایران را ندارد. حال آمریکا کاملا به لاک دفاعی فرو رفته و پرچم صلح بر سر گرفته تا شاید از باقی حملات ایران جلوگیری کند. در صورتی که بیانات رهبری و بیانیه سپاه پاسدارن خود گواه بر این است که انتقام ایران به همین سادگی ها نخواهد بود.

اهداف بلندتر برای آمریکا و رژیم اشغالگر صهیونیستی در منطقه وجود دارد. همه این ها می توانست عکس شود اگر ایران دست به اقدام تلافی جویانه نمی زد. در برابر سکوت ایران، آمریکا حتی ممکن بود به خود جسارت داده و به خاک ایران تجاوز کند. پس بهتر است همه بدانند که این موشک ها و قدرت نظامی ایران است که سایه جنگ را از سر ملت ایران برمی دارد نه مذاکره!

مذاکره با طرفی که هیچ ثباتی برای اعتماد ندارد هیچ حاصلی ندارد… مثل برجامی که بی ثمر ماند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*