۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 292852
  • ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
آمریکا پرستی به سبک رئیس دانشگاه پیام نور برازجان/ به قاتل شهید قاسم سلیمانی توهین نشود!
آمریکا پرستی به سبک رئیس دانشگاه پیام نور برازجان/ به قاتل شهید قاسم سلیمانی توهین نشود!

آمریکا پرستی به سبک رئیس دانشگاه پیام نور برازجان/ به قاتل شهید قاسم سلیمانی توهین نشود!

رئیس دانشگاه پیام نور برازجان در اقدامی تامل برانگیز مانع از اعلام انزجار دانشجویان دانشگاه از آمریکا و ترور شهید سلیمانی شد.

به گزارش دانشجونیوز؛ رئیس دانشگاه پیام نور برازجان در اقدامی تعجب برانگیز، مانع از زیر پا قرار داده شدن پرچم رژیم تروریست آمریکا در ورودی دانشگاه شد.

طبق این گزارش، دانشجویان دانشگاه پیام نور برازجان در اقدامی خودجوش در پاسخ به ترور سپهبد سلیمانی توسط آمریکا، پرچم دولت تروریست ایالات متحده را در کف سالن ورودی دانشگاه نصب کردند.

دانشجویان با این اقدام خود خواستار به نمایش کشیده شدن انزجار جامعه دانشگاهی از اقدامات جنایتکارانه آمریکا شدند اما در شرایطی باور نکردنی با ممانعت رئیس دانشگاه مواجهه شدند که مانع از زیر پا قرار گرفته شدن پرچم‌ها شد.

در این ایام، دولت مستکبر آمریکا با ترور فرمانده سپاه قدس و معاون نیروهای مردمی عراق در فرودگاه بغداد، چهره خود را بیش از پیش نمایان کرده است.

این اقدام آمریکا موجب به راه انداختن موجی از نفرت در دنیا علیه خود شده است و نه تنها در کشورمان و کشورهای اسلامی، بلکه خود آمریکا هم شاهد تظاهرات مردمی علیه اقدام دولت شان بوده اند.

اما در داخل کشور هنوز برخی غرب پرستانی هستند که زست روشنفکری به خود می گیرند و جامعه دانشگاهی هم از وجود این قشر بی نصیب نیست.

با این اقدام رئیس دانشگاه پیام نور برازجان، باید منتظر اقدام مسئولان استانی دانشگاه پیام نور بود که در قبال چنین کاری چه عکس العملی نشان خواهند داد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*