۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » ایران و جهان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 292864
  • ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
امروز قوی‌تر از گذشته پاسدار همه‌ی ارزش‌های ارزشمند نظام اسلامی خواهم بود
امروز قوی‌تر از گذشته پاسدار همه‌ی ارزش‌های ارزشمند نظام اسلامی خواهم بود

امروز قوی‌تر از گذشته پاسدار همه‌ی ارزش‌های ارزشمند نظام اسلامی خواهم بود

پدر دکتر حدیث حیات داوودی از جان باختگان دشتستانی حادثه هواپیمای اوکراینی در بیانیه ای گفت: امروز نیز همچون گذشته و قوی تر از گذشته پاسدار همه‌ی ارزش‌های ارزشمند نظام اسلامی خواهم بود که حاصل خون همرزمان شهیدم می‌باشد.

به گزارش دانشجونیوز؛ پس از اعلام خبر اشتباه پدافند هوایی کشور در سقوط هواپیمایی مسافربری اوکراین که همراه با جان باختن بیش از ۱۷۰ مسافر از جمله ۱۴۰ ایرانی همراه بود، شاهد هجوم رسانه ای کشورهای متخاصم علیه جمهوری اسلامی بوده ایم.

حدیث حیات داوودی دانشجوی دکترای دانشگاه کانادا از جمله این مسافران بوده است. پدر وی با صدور بیانیه ای حمایت خود را از مدافعان امنیت کشور اعلام داشته است. متن بیانیه به شرح زیر است:

بقاء مختص ذات بی همتای اوست

اینک که دست تقدیر بر آن شده تا با غم فراق جانسوز حدیث عزیزم مرا بیازماید،به مصداق حدیث شریف الصبر مفتاح الفرج اینبار نیزبه ذات اقدس الهی متوسل میشوم و طلب استمداد مینمایم از ذات لایزالش ،آنگونه که در روزهای سخت جهاد و نبرد و خون،پیکر همرزمان شهیدم را در شلمچه و مجنون و فاودر آغوش میگرفتم،یاری میطلبم از دعای خیر مادران همرزم شهیدم و با تمام وجود میگویم: خدایا راضیم به رضای تو.
خدایا تو خوب میدانی که در سخت ترین روزهای این انقلاب ،در کنار مردمم،رهبرم و مدافعان میهنم بوده ام. امروز نیز همچون گذشته و قوی تر از گذشته پاسدار همه ی ارزشهای ارزشمند نظام اسلامی خواهم بود که حاصل خون همرزمان شهیدم می باشد.
با نهات وجود میگویم انچه گفتم دیدگاه و تفکر و اندیشه من است و خواهد بود.

غلامحسین حیات داودی پدر شهید دکتر حدیث حیات داودی

 

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*