دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
4 صفر 1442
Monday, 21 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 293029
  • ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
پویش مردمی گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان بوشهر برای کمک به سیل زدگان شروع شد
پویش مردمی گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان بوشهر برای کمک به سیل زدگان شروع شد
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان بوشهر:

پویش مردمی گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان بوشهر برای کمک به سیل زدگان شروع شد

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: گروه های جهادی بسیج دانشجویی در سراسر استان با اجرا و برپایی پویش های مردمی در قالب سیل همدلی، مشغول به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی در مساجد، مکان های عمومی و خوابگاه های دانشجویی هستند.

به گزارش دانشجونیوز؛ علی رحیمیان مسئول عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر در گفتگو با دانشجونیوز گفت: با توجه به سیل اخیری که در استان های جنوب و جنوب شرقی کشور رخ داده است و باعث خرابی و خسارت های گسترده ای بر منازل مسکونی و اموال مردم عزیز آن خطه شده است، ابراز هم دردی نموده و از خداوند طلب آرامش و آسایش برای همگان مسئلت مینماییم.

علی رحیمیان در ادامه افزود: طبق فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی فوری به مناطق سیل زده، اقداماتی در سطح استان انجام گرفته شده است که گروه های جهادی استان بوشهر با توجه به نیازمندی های اضطراری ای که در مناطق سیل زده احصاء شده است، به صورت تیم های تخصصی در قالب بهداشت و درمان و فنی آمادگی لازم را در صورت اعلام نیاز مسئولین جهت اعزام به مناطق سیل زده خواهند داشت.

رحیمیان اضافه کرد: گروه های جهادی بسیج دانشجویی در سراسر استان با اجرا و برپایی پویش های مردمی در قالب سیل همدلی، مشغول به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی در مساجد، مکان های عمومی و خوابگاه های دانشجویی هستند.

وی بیان کرد: مردم و دانشجویان عزیز می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۱۶۱۰۴۳۱۰۸۸۸۰۰۴۵۱(حساب بانک انصار سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر) واریز نموده و کمک های غیر نقدی خود را به ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر تحویل نمایند.

لازم به ذکر است می توان جهت هماهنگی با شماره تلفن های ۰۹۱۷۳۷۸۹۵۵۲ رحیمیان و ۰۹۱۷۱۷۴۴۵۲۰ رزمی ارتباط برقرار کرد.

 

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*