دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
4 صفر 1442
Monday, 21 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط » دانشگاه ها » یادداشت
  • شناسه : 293060
  • ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۱
  • نویسنده : پریسا اندیده
رهبری بار دیگر برای هدایتگری این کشتی در دل طوفان به عرشه آمد
رهبری بار دیگر برای هدایتگری این کشتی در دل طوفان به عرشه آمد
یادداشت دانشجویی؛ پریسا اندیده

رهبری بار دیگر برای هدایتگری این کشتی در دل طوفان به عرشه آمد

نماز جمعه این هفته به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی در حالی برگزار شد که در روزهای اخیر شاهد اتفاقات تلخ و شیرین بسیاری بودیم.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ نماز جمعه این هفته به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی در حالی برگزار شد که در روزهای اخیر شاهد اتفاقات تلخ و شیرین بسیاری بودیم. همه این ها سبب شد تا رهبری بار دیگر برای هدایتگری این کشتی در دل طوفان به عرشه آید. حضور رهبری برای همه پیام های بسیاری به همراه داشت…

این جمعه رهبر در حالی خطبه خواند که تفنگی همراه خود داشت تا به همه بگوید امروز با قدرتی بیشتر در میدان نبرد ایستاده و هر کس که از او پیروی می کند نیز باید با قدرت ایمان و تقوای الهی برای روزهای سخت تر مبارزه  آماده شود. لطمه سپاه به حیثیت آمریکا به همه دنیا فهماند که قدرت نظامی ایران تا چه اندازه است.

یعنی ما قدرت نظامی خود را خوب پیش برده ایم اما این کافی نیست. چرا که در زمینه های دیگری چون قدرت اقتصادی، علمی و فرهنگی هم برای ایران بسیار حائز اهمیت است و باید هر چه زودتر به این قدرت ها دست یابیم. برای رسیدن به این قدرت ها احتیاجی به مذاکره با آمریکا یا پادوهایش که امثال آلمان ، فرانسه و انگلستان باشند نداریم.

اینان همان کشورهایی هستند که در طول تاریخ استعمار تا توانسته اند بر پیکر این ملت زخم زده اند و حتی در ۸ سال دفاع مقدس نیز دوشادوش صدام و آمریکا با ما جنگیدند. ایران هنوز بمب های شیمیایی آلمان را از یاد نبرده است. با همه این ها ما مخالف مذاکره نیستیم بلکه با مذاکره از سر ضعف مشکل داریم.

این اتفاقات اخیر بار دیگر به مردم ایران ثابت کرد که همبستگی ملی تا چه اندازه برای بقای ایرانمان ضروری است. حضور درخشان ملت در انتخابات پیش رو خواهد توانست همه دشمنان ایران را بیش از پیش به مرز دیوانگی و عصبانیت برساند. ما با انتخاب جوانان کارآمد که هم درد مردم را می شناسند و هم تقوا و بصیرت لازم را دارند، خواهیم توانست با توکل بر خداوند، به هر آنچه که نداریم در کوتاه ترین زمان ممکن دست یابیم.

این جوانان هستند که می توانند مرزهای علم جهانی را دگرگون کنند. این همت و پشتکار مسلمانان است که می تواند آزادگی را به تمام مردم دنیا بیاموزد. سلاحی را که امروز سربازان ما به دست گرفته اند، نه از برای کشتن آدمی است بلکه برای حراست از آزادی است که استکبار حسرت اسارت آن را با خود به گور خواهد برد.

مقاومت، مسلمانان را به محوری به سوی آزادی بسیج کرده است که اگر حتی مسلمان هم نباشی، باز به عشق رهایی از بند استکبار در این محور به مقاومت خواهی پیوست. همه ی این ها تنها گوشه ای از پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به ملت ایران و همه جهانیان است که در تاریخ نفاق، چراغ راه می شود.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*