دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
4 صفر 1442
Monday, 21 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 293143
  • ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸
دشمن در فضای مجازی امنیت ملی را مورد تهدید قرار داده است
دشمن در فضای مجازی امنیت ملی را مورد تهدید قرار داده است
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در گفتگو با دانشجونیوز:

دشمن در فضای مجازی امنیت ملی را مورد تهدید قرار داده است

فرمانده سپاه امام صادق(ع) در بازدید از اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال فضای مجازی بسیج استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار دانشجونیوز گفت: امروز بخشی از تهدیدات ما از سمت فضای مجازی است و دشمن با فعالیت های فضای مجازی امنیت ملی ما را مورد تهدید و خطر قرار داده است.

به گزارش دانشجونیوز؛ سردار علی رزمجو، فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در حاشیه بازدید از اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال فضای مجازی بسیج استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار دانشجونیوز گفت: با توجه به اینکه بخشی از تهدیدات ما از سمت فضای مجازی است و امروز دشمن با فعالیت های فضای مجازی امنیت ملی ما را مورد تهدید و خطر قرار داده است، هرکس در مقیاس خود و ما نیز در عیار و بضاعت خود سعی در تبادل نظر با اصحاب رسانه و تقویت آن ها در زمینه های مختلف از جمله نیروی انسانی، فکری و تجهیزات داریم.

رزمجو با مهم دانستن نقش دانشجویان در تحقق آرمان های انقلاب بیان کرد: یکی از تاثیرگذارترین اقشار، قشر دانشجویی است که در ساختار سپاه برای رشد دانشجویان، ناحیه بسیج دانشجویی راه اندازی شده است.

علی رزمجو اظهار داشت: خوشبختانه در سطح استان بوشهر سرمایه های عظیمی از افراد خوش فکر در قشر دانشجویان، اساتید و حتی دانش آموزان وجود دارد که با کمک های فکری آن ها میتوانیم در راستای ارتقای بنیه دفاعی کشور تلاش کنیم.

سردار رزمجو درباره کنگره شهدای استان بوشهر افزود: این کنگره با همکاری همه اقشار مردم و مسئولین به بهترین صورت اجرا شد. جوانان و دانشجویان می توانند با همکاری دبیرخانه کنگره شهدای استان به اجرای پروژه های مختلف در زمینه شهید و شهادت بپردازند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) در مورد اقدامات سپاه استان بوشهر در زمینه فضای مجازی خاطر نشان کرد: سپاه امام صادق(ع) با تشکیلاتی مانند قرارگاه فضای مجازی و بسیج رسانه در ابعاد مختلف رسانه ای و مطبوعاتی تا حد بضاعت و با توجه به امکانات، اقدام به تشکیل شبکه سایبری در فضای مجازی کرده است و در تجهیز امکانات هم تلاش هایی هرچند ناچیز شده است.

وی اضافه کرد: با همکاری این تشکیلات، فعالیت هایی در زمینه تقویت فضای مجازی و مطبوعات و رسانه ملی و حتی به کارگیری جوانان و نوجوانان و برگزاری کلاس های آموزشی و توجیهی و پشتیبانی از این گروه ها انجام شده است.

 

انتهای پیام/

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*