چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹
6 صفر 1442
Wednesday, 23 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 293161
  • ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
  • نویسنده : محمد حاجیان پور
شهید صادق گنجی مصداق بارز یک رزمنده بدون مرز است
شهید صادق گنجی مصداق بارز یک رزمنده بدون مرز است
عزت اله ضرغامی:

شهید صادق گنجی مصداق بارز یک رزمنده بدون مرز است

عزت اله ضرغامی در بیست و نمهین یادواره شهید صادق گنجی گفت: صادق گنجی مصداق بارز رزمنده بدون مرز است، رزمنده‌ی اعتقادی که مرز نمی‌شناسد.

به گزارش دانشجونیوز؛ بیست و نهمین یادواره سفیر فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، شهید صادق گنجی در شهر برازجان با حضور خانواده شهدا، سیدعزت اله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، مردم دشتستان و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

عزت اله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: صادق گنجی مصداق بارز رزمنده بدون مرز است، رزمنده‌ی اعتقادی که مرز نمی‌شناسد.

ضرغامی افزود: رزمنده ای به معنای واقعی و اهل مجاهدت و مبارزه، چه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و چه در دوران دفاع مقدس بود. کسی که به پاکستان می رود نه برای کار سیاسی بلکه کار فرهنگی و می‌داند که چه خطراتی وجود دارد لکن برای اگاهی بخشی و بصیرت افزایی و مبارزه با گروه‌هایی که در حال حاضر به عنوان گروه های تکفیری شناحته شده اند و کاملا مشخص است که چه خبیث هایی هستند، می‌رود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: کسی مانند صادق گنجی برای کار فرهنگی به پاکستان نرفته بود، بلکه برای کار جهادی رفته بود. گنجی یک محقق، نویسنده، سخنران و یک بازیگر جهادی موثر در حوزه فرهنگی است و از نظر روحی و رفتاری مثل یک رزمنده خط مقدم جبهه است.

وی با اشاره به حدیث مداد العماء افضل من دماء الشهداء خاطر نشان کرد: فردی مثل شهید صادق گنجی هم مصداق مداد العماء است با این توانمندی فکری و هم با این ظرفیت های ارزشمندی که داشت شهید این راه است و هم رزمنده این راه خیلی ارزشمند است.

سید عزت الله ضرغامی با بیان اینکه شهید گنجی افتخار ملی است بیان کرد: دشمنان می‌دانستند که اگر صادق گنجی به ایران برگردد و با این بضاعتی که دارد یک پل برای انجام کار ها و اقدامات ارزشمند دیگر می‌شود و تصمیم گرفتند که گنجی نباید بر روی زمین باشد که این ترور حاصل تفکرات مستبدانه و متحجر گروهک هایی مثل سپاه صحابه است که آن‌ها را غرب راه انداخته است.

در پایان مهندس ضرغامی ضمن عرض تبریک به مادر شهید گنجی و همه مردم استان بوشهر که چنین فردی را تربیت کرده اند افزود: آنچه شهدا برای ما به یادگار گذاشته اند، یک وحدت و اتحاد عمیق بین آحاد مردم است که بسیار ارزشمند است که دشمن از آن می‌ترسد . نام صادق گنجی را هر کسی در هر کجای این کشور می‌شنود اظهار نزدیکی می‌کند و مراقب باشیم با بعضی از خط کشی ها و یا بعضی از نگاه های خاص، انقلاب را محدود نکنیم که این خود برکت عظیمی است که نصیب ملت شده است.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*