یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹
3 صفر 1442
Sunday, 20 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » استان » ایران و جهان » خبر وسط
  • شناسه : 293665
  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
مکان فعلی جمعه بازار برازجان تجهیز یا جا به جا می شود
مکان فعلی جمعه بازار برازجان تجهیز یا جا به جا می شود
شهردار برازجان:

مکان فعلی جمعه بازار برازجان تجهیز یا جا به جا می شود

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مکان فعلی جمعه بازار برازجان و پیش بینی مکان جدید، صبح روز یکشنبه در شهرداری تشکیل شد. در این نشست، شهردار برازجان همراه با مسئولین شهرستان دشتستان و جمعی از دانشجویان به بررسی مشکلات مکان فعلی جمعه بازار برازجان پرداختند.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ جلسه بررسی مسائل و مشکلات مکان فعلی جمعه بازار برازجان و پیش بینی مکان جدید، صبح روز یکشنبه در شهرداری تشکیل شد. در این نشست، شهردار برازجان همراه با مسئولین شهرستان دشتستان و جمعی از دانشجویان به بررسی مشکلات مکان فعلی جمعه بازار برازجان پرداختند.

در این جلسه پیرامون مسائلی که از سوی مردم و فروشندگان در رابطه با مکان جمعه بازار و کمبودهایی که وجود دارد صحبت و به تبادل نظر پرداخته شد. شهردار برازجان در این نشست با بیان توضیحاتی از مکان قبلی جمعه بازار عنوان کرد: محل قبلی جمعه بازار، متاسفانه دارای ایراداتی بود.

محمدحسن محمدی ادامه داد: عملا چند سال قبل جانمایی خوبی برای جمعه بازار صورت نگرفته بود. شورای تامین چندین بار مکاتبه کرد که مشکلاتی برای شهروندان به وجود آمده است. از جمله مشکلات محل قبلی جمعه بازار می توان به بحث آتش نشانی، بحث ورود و خروج مردم از شهر در روزهای تعطیل و… اشاره کرد.

محمدی اضافه کرد: طی جلساتی که صورت گرفت، تصمیم به جابه جایی مکان جمعه بازار به محل فعلی شد. محمدی در ادامه بیان کرد: باید حداقل امکانات، سرویس بهداشتی، بحث ترافیکی و بحث مسقف کردن بررسی و در نظر گرفته شود و به یک نتیجه کلی برسیم.

وی در جمع بندی مطالب عنوان کرد: ابتدا باید نظر کارشناسی پلیس راه در رابطه با مشکلات مکان فعلی بررسی شود. همچنین نظر کارشناسی پلیس راهور در رابطه با پیشنهاد سالن هلال احمر بررسی شود که مشکل ترافیکی وجود نداشته باشد.

محمدی همچنین از برگزاری جلسه بعدی برای تصمیم گیری نهایی بر اساس نتیجه گیری پیگیری های صورت گرفته در هفته آینده خبر داد و گفت: باید بررسی شود که اگر شرایط استاندارد سازی وجود دارد همین مکان فعلی را مجهز به حداقل امکانات و در غیر این صورت، مکان جمعه بازار به محلی دیگر جابه جا شود.

 

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*