۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » بیانیه » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 293988
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
مجلس باید از وجود غرب‌زده‌ها و لیبرال‌های نفوذی تصفیه شود
مجلس باید از وجود غرب‌زده‌ها و لیبرال‌های نفوذی تصفیه شود

مجلس باید از وجود غرب‌زده‌ها و لیبرال‌های نفوذی تصفیه شود

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دشتستان در بیانیه ای به مناسبت 22 بهمن ضمن تبریک و گرامیداشت این یوم الله، دعوت به حضور گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی با انتخاب نماینده اصلح کرده است.

به گزارش دانشجونیوز؛ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دشتستان در بیانیه ای به مناسبت ۲۲ بهمن ضمن تبریک و گرامیداشت این یوم الله، دعوت به حضور گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی با انتخاب نماینده اصلح کرده است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سالروز بزرگداشت انقلاب اسلامی را که به دستان ولی فقیه زمان ، امام خمینی ( ره ) رقم خورد را تبریک میگوئیم. انقلاب اسلامی امروز به سن ۴۱ سالگی خود رسیده است و امروز به درختی تنومند و پر قدرت تبدیل گردیده است.

در طول این چهل و یک سال شاهد فراز و نشیب‌ها و فتنه هایی از ناحیه دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب بوده ایم. امروز نیز دشمنان داخلی و خارجی آرام نگرفته‌اند و فعال‌تر از همیشه همچون جنگ احزاب برای نابودی نظام اسلامی هم‌عهد شده‌اند.

دشمنان این نظام و انقلاب فهمیده اند تنها راه شکست این انقلاب، جدایی مردم از نظام و رهبری می باشد پس تمام قدرت و نفوذ خود را به کار گرفته اند که مردم را از نظام و رهبری جدا کنند. مردم در اتفاقات و فتنه ها بصیرت دارند و هرگز بازیچه دستان نفودی ها، منافقین و دشمنان این انقلاب نمی‌شوند و ناکارآمدی ها را به پای این نظام و انقلاب نمیگذارند.

در طول این چهل و یک سال، فتنه ها و خیانت هایی که از درون و بیرون کشور بوده است را با قدرت و تدبیر مقام عظمای ولایت پشت سر گذاشته ایم و امروز این انقلاب و نظام، خاری در چشمان دشمنان اسلام و مایه‌ی آرامشی برای دوستداران اسلام و این نظام تبدیل گردیده است.

مسئولین دولت باید بدانند مردم در فشار اقتصادی قرار دارند و بایستی تمام توان خود را صرف حل مشکلات معیشتی مردم نمایند
مشکلاتی که عصاره و ثمره بی تدبیری مسئولین لیبرال است.

فشار اقتصادی از قشر مرفه جامعه برچیده شده و به روی زندگی قشر مستضعف جامعه تحمیل شده است که اکثر مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه برگرفته شده از نگاه بعضی از مسئولین دولت به برجام و مذاکره با آمریکای جنایتکار می باشد.

امروز تنها ننگ برجام بر پیشانی دولت مانده است که شش سال مشکلات اول مملکت را به برجام گره زده بود و باز کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در دستان آمریکای تروریست و جنتلمن های غربی میدید.

در حوادث اخیر شاهد شهادت مردی از جنس شهدا بودیم که شهادتش دل تمام مردم مظلوم جهان را به درد آورد، مردی که شهادتش موجب جاری شدن اشکهای مردم این کشور و سایر کشورها گردید. مردی که مظلومانه و ناجوانمردانه به دستان آمریکای تروریست به شهادت رسید.

مردی که با شهادتش آزمونی دیگر برای این نظام برپا نمود و به جهانیان ثابت کرد مردم پای این نظام و انقلاب ایستاده اند. متاسفانه در حالی که داغ شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی بر دل مردم ایران و کشورهای منطقه سنگینی می‌کند، صداهایی از حلقوم بعضی از مسئولین غرب زده دولت می‌شنویم که قصد دارند برای بار دیگر پای میز مذاکره با آمریکای تروریست بنشینند، آمریکایی که سرآمد همه تروریست ها در جهان می باشد.

امروز نفوذی ها و مسئولین غرب زده برای رسیدن به مذاکره ایی دیگر با آمریکای تروریست، در خواست مذاکره را به نظام و انقلاب نسبت میدهند، این غرب زدگی و خیانت تا کی باید دامن گیر بعضی از مسئولین دولت باشد!

امام خمینی (ره) فرمودند: “اینهایی که توجهشان به غرب است، توجهشان به اجانب است، قبله شان غرب است، روبه غرب توجه دارند  اینها در ظلمات فرو رفته اند.”

ما ملت ایران نمی‌گذاریم با ندانم کاری های کاسه لیس های آمریکا و غرب، خون سید شهدای مقاومت پایمال گردد. ما ملت ایران و جبهه مقاومت ان‌شاءالله بزودی معامله قرن را رقم خواهیم زد، معامله ایی با رمز انتقام سخت، انتقامی که نتیجه اش به نابودی آمریکای تروریست در منطقه و سگ هار آن رژیم صهیونیست و رژیم آل سعود خواهد انجامید.

امروز بعضی از مسئولین دولتی به دلایل اینکه در انتخابات پیش رو، تفکر لیبرالی آن ها جایگاهی در بین مردم ندارد شروع به تخریب شورای نگهبان نموده اند لذا امام خمینی ( ره ) در وصف حال آن ها میفرماید: “هر کس بگوید شورای نگهبان کذاست، مفسد فی الارض است.”
ای مردم…
در آینده ای نزدیک امتحانی بزرگ برای ما ملت شهید پرور در پیش رو است.

امام خمینی(ره) فرمودند: “مجلس است که اساس یک کشور را به صلاح می کشد، یا اساس یک کشور را رو به فساد می برد.”

امروز وقت آن است افرادی برای مجلس شورای اسلامی انتخاب شوند که پایبند به این نظام و انقلاب باشند، مومن باشند، نترس باشند، غرب زده نباشند، حرفشان حرف دل مستضعفین باشد، دردشان درد مستضعفین باشد. امروز فقط باید به نمایندگانی رای داده شود که آستین های خود را برای جنگ بین فقر و غنا بالا زده باشند.

امروز وقت آن می باشد که مجلس از وجود غرب زده ها و لیبرال های نفوذی تصفیه بشود. همان طور که امام خمینی (ره) فرمودند: “من التماس میکنم، من دست ملت ایران را میبوسم این غرب زده ها را کنار بگذارند.”

امروز باید مجلسی تشکیل گردد با افرادی انقلابی که با تمام توان و اعتقاد، برای سربلندی اسلام و نظام قدم بردارند و این دولت پیر و خسته را به حرکت در بیاورند.

مقام معظم رهبری فرمودند: “انتخاب خوب شما به خودتان برمی‌گردد، انتخاب با غفلت هم بدی اش به خودتان بر می گردد.”

والسلام علیکم و رحمه الله
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*