یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹
3 صفر 1442
Sunday, 20 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 293888
  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
جبهه مقاومت به رهبری ایران در شرف پیروزی است
جبهه مقاومت به رهبری ایران در شرف پیروزی است

جبهه مقاومت به رهبری ایران در شرف پیروزی است

سردار سیدیحیی رحیم‌صفوی در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهر بوشهر گفت: سه عامل زمان، حرکت و فطرت در این تحولات نقش آفرین است و امروز جبهه‌ی مقاومت به رهبری ایران در برابر آمریکا و رژیم‌های وابسته آن قرار دارد. جبهه مقاومت به رهبری ایران در شرف پیروزی است و مستکبرین شکست خواهند خورد.

به گزارش دانشجونیوز؛ دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در بوشهر ضمن ابلاغ سلام و درود رهبر معظم انقلاب (مد ظله‌ العالی) به مردم استان بوشهر گفت: ۲۲ بهمن امسال که مصادف با چهلمین روز شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی است تجلی نور خدا و نقطه سرنوشت ساز پیروزی حق بر باطل به رهبری ولایت فقیه است و شما مردم بوشهر با حضور خود حماسه ای آفریدید که الهام­بخش سایر ملت ها و آزادی خواهان جهان است.

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم‌صفوی بیان کرد: امروز نشانه ای بزرگ از بلوغ سیاسی و مقاومت ملی مردم ایران است که  ثابت می­کند فشار حداکثری، محاصره اقتصادی و تحریم آمریکا نمی تواند میان مردم و مسئولان فاصله بیاندازد، باید از همین حالا آماده ی حماسه‌ای دیگر در دوم اسفند باشیم.

انقلاب اسلامی سرآغاز تحولات منطقه ای است

وی عنوان کرد: در جهانی که پیوسته در حال تغییر است زندگی می­کنیم و انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) سرآغاز این تحولات در منطقه بود و امروز این تحولات در منطقه غرب آسیا، شمال آفریقا و سایر نقاط با حمایت رهبر معظم انقلاب با شتاب در حال حرکت است.

رحیم صفوی افزود: سه عامل زمان، حرکت و فطرت در این تحولات نقش آفرین است و امروز جبهه ی مقاومت به رهبری ایران در برابر آمریکا و رژیم های وابسته آن قرار دارد. جبهه مقاومت به رهبری ایران در شرف پیروزی است و مستکبرین شکست خواهند خورد.

سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن بوشهر گفت: پس از ۱۹ سال از اشغال افغانستان، ۱۷ سال پس از اشغال عراق و ۷۲ سال از اشغال قبله اول مسلمانان توسط رژیم صهیونیستی و قتل و کشتار و غارت ثروت‌های آنان، قدرت مستکبرین رو به افول، زوال و نابودی است.

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم‌صفوی اشاره کرد: فطرت انسانی مسلمانان منطقه و شمال آفریقا تحمل اشغالگری آنان را ندارند و از آنها منزجر هستند. همانگونه که طرح خاورمیانه جدید شکست خورد، معامله قرن نیز شکست می‌خورد.

در برابر چالش های کشور فرصت هایی وجود دارد

رحیم صفوی اظهار کرد: شما مردم به خوبی چالش ها و مشکلات را احساس می کنید و در برابر این چالش ها نیز فرصت هایی وجود دارد.

صفوی خاطر نشان کرد: اولین فرصت ثبات امنیتی و سیاسی نظامی کشور است که تغییر معادلات در غرب آسیا را در پی دارد.

وی عنوان کرد: قدرت نرم و سیاسی ایران از خلیج فارس تا دریای مدیترانه در حال گسترش است و این یک فرصت بزرگ برای برنامه ریزان است تا از این ظرفیت مهم استفاده کنند.

سخنران ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن بوشهر گفت: دومین فرصت موقعیت استراتژیک جغرافیایی و ثروت‌های ملی است و آمریکا نمی‌تواند کشوری با هزاران کیلومتر مرزی زمینی و دریایی را تحریم و محاصره کند. جمعیت بالغ بر ۶۰۰ میلیونی همسایگان ایران از فرصت های ارزشمند پیش­رو برای مقابله با تحریم ها است.

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم‌صفوی گفت: سومین فرصت، زیربنای علمی کشور و میلیون ها دانش آموخته و دانشجوست که از ظرفیت های کلان کشور برای توسعه و پیشرفت است و استان بوشهر در این مورد توانایی های خوبی در اختیار دارد.

وی عنوان داشت: قدرت نرم چهارمین فرصت پیش روی ماست وملت های آزادی خواه منطقه دریافته‌اند اسلام آزادی‌بخش همان اسلام ناب محمدی است نه اسلام های دروغین در منطقه.

سید یحیی رحیم‌صفوی اظهار داشت: نفوذ معنوی ایران در منطقه ناشی از این موضوع است و شیطان بزرگ در برابر شما مردم درمانده شده است. مستکبرین با اعمال فشار بیشتر می‌بینند که ملت ما مقاوم‌تر می‌شود.

صفوی افزود: چشم تمام مسلمانان و آزادی خواهان جهان به راهپیمایی شماست و بار دیگر دوست و دشمن پایداری و وفاداری شما را به انقلاب اسلامی دیدند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*