۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط » دل نوشته دانشجویی » فرهنگی
  • شناسه : 293883
  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۲۰
  • نویسنده : پریسا اندیده
روز فجر سلیمانی است
روز فجر سلیمانی است
دل نوشته دانشجویی؛ پریسا اندیده

روز فجر سلیمانی است

روز، روز بهاری است... روز فجر سلیمانی است. چشم دشمن از نگار ما فراری است. همه آمدیم چون قله از نزدیک پیداست.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ روز، روز بهاری است… روز فجر سلیمانی است. چشم دشمن از نگار ما فراری است. همه آمدیم چون قله از نزدیک پیداست. همه آمدیم چون اگر پهلو پشت در شکست، مقاومتش در هم نشکست. آمدیم چون علی ار حق نکشید، هرگز دست. آمدیم با آنکه دل هایمان شکست اما باورهایان از پا ننشست. آمدیم تا خستگی و چشم انتظاری نماند بر دل سردار سلیمانی.

آمدیم که بگوییم راه روشن است. آمدیم چون ایمان ماست: «فَاَتَاهُمُ اللهُ مِن حَیثُ لَم یَحتَسِبُوا».مسیر پر خطر است؛ اما پیر و مرشد ما، با تبر است. آمدیم که بدانند باز خواهیم آمد در هر صحنه ای لازم باشد و خواهیم بود در کنار صندوق های رای، برای ایرانی قدرتمند. پیروزی ایران تضمین شده است اما با جهل تباه اش نمی کنیم. مجلسی خواهیم ساخت از مردان و زنان ایمانی.

بهار و  پاییز، تابستان و زمستان را فتنه نصیب است از مزد صبر فاتحان در فتنه، قرآن حکیم است. اگر بشکند دلمان، باید کمرشان بشکنیم تا جسارت به سر نکنند. بین در و دیوار ماند زهرای مرضیه که فرق علی شکافت. از غربت جگر سوز حسن رسید عاشورای حسین. از انتخاب خطای ما شده این دولت بی عزت. دشمن انقلاب است، مجلس بی غیرت. خودی زده خنجر به سینه ما، دیگر از دشمن چه شکایت!

التماس های بی شرف به استکبار شده داغ سلیمانی! از جهالت ما شد خم، سر سرباز ایرانی. تکرار تاریخ از برای عبرت است از برای آگاهی. فتنه وسیله آمادگی است، از برای بندگی. از همبستگی به اقتدار شکی نیست از سلیمانی به بیت المقدس راهی نیست. قسم به آادی که می رسد بهار مهدوی از فجر سلیمانی.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*