۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » فرهنگی
  • شناسه : 294022
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
هنرمندان بوشهری در جشنواره فجر موفق به کسب عنوان شدند
هنرمندان بوشهری در جشنواره فجر موفق به کسب عنوان شدند

هنرمندان بوشهری در جشنواره فجر موفق به کسب عنوان شدند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: هنرمندان بوشهری موفق به کسب دو عنوان در سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر شدند.

به گزارش دانشجونیوز؛ فاطمه کرمپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: چهار نمایش از استان بوشهر در بخش‌های صحنه‌ای رقابتی، صحنه‌ای غیر رقابتی، صحنه‌ای به علاوه فجر و خیابانی در سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر حضور داشتند که دو نمایش موفق به کسب عنوان در این جشنواره شدند.

وی افزود: مارال ایزدبخش و رضا بهرامی برای نمایش «قهرمان کیست؟» در پنج بخش خیابانی جشنواره کاندید بود که موفق شد علاوه بر تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بخش طرح و ایده و دیپلم افتخار و جایزه ویژه هیات داوران این بخش را نیز کسب کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ادامه داد: همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی آثار برجسته دفاع مقدسی به جواد صداقت و الهام ابنی برای نمایش «کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین» تعلق گرفت.

وی خاطرنشان کرد: نمایش‌های «در دهانم حرف بزن» به کارگردانی عبدالزهراء محمودی در بخش صحنه‌ای رقابتی، «کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین» به کارگردانی جواد صداقت و الهام ابنی در بخش صحنه‌ای غیر رقابتی، «باغبان مرگ» به کارگردانی مجتبی حیدری در بخش صحنه‌ای (به علاوه فجر) و «قهرمان کیست» به کارگردانی مارال ایزدبخش دیگر نمایش‌هایی بودند که از استان بوشهر در بخش خیابانی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر حضور داشتند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*