۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان
  • شناسه : 294052
  • ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰
  • منبع : تسنیم
شعب ویژه جرائم انتخاباتی در همه حوزه‌های قضایی استان بوشهر تشکیل شد
شعب ویژه جرائم انتخاباتی در همه حوزه‌های قضایی استان بوشهر تشکیل شد

شعب ویژه جرائم انتخاباتی در همه حوزه‌های قضایی استان بوشهر تشکیل شد

رئیس ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی استان بوشهر با اشاره به تشکیل شعب ویژه جرائم انتخاباتی در همه حوزه‌های قضایی استان گفت: فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر در فضاهای مجازی و حقیقی رصد می‌شود.

به گزارش دانشجونیوز؛ الماس گشتاسبی  ظهر امروز در جلسه ستاد انتخابات صدا و سیمای مرکز بوشهر با بیان اینکه مردم ناظران و بازرسان واقعی پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی هستند اظهار داشت:  مردم با حضور گسترده در تمام مقاطع مختلف انقلاب اسلامی روند هدایت فعالیت‌ها و به‌ویژه در حوزه انتخابات بر عهده دارند و با ارائه گزارش تخلفات و جرائم پیگیری خواهند کرد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان بوشهر با اشاره به تشکیل شعب ویژه جرائم انتخاباتی در همه حوزه‌های قضایی استان از داوطلبان و اعضاء ستادهای تبلیغاتی خواست با رعایت اخلاق انتخاباتی ، بایدها و نبایدهای مراحل مختلف انتخابات را سرلوحه کار تبلیغات قرار دهند.

گشتاسبی بر قانون مداری، عدالت در شرایط تبلیغات ، استفاده نکردن از امکانات دولتی عمومی و حتی خصوصی به شرط رضایت نداشتن و سایر تخلفات تاکید کرد.

وی با تاکید بر این نکته که فعالیت تبلیغاتی داوطلبان انتخابات در چارچوب قانون انجام شود بیان کرد:  فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر در فضاهای مجازی و حقیقی رصد می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به ضرورت بیش از پیش انعکاس حضور حماسی و انقلابی مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از همه شهرستانهای استان بوشهر گفت: روز دوم اسفند و در یک عملیات ویژه رسانه ای روند برگزاری انتخابات از ۱۵ نقطه و از همه شهرستانهای استان بوشهر به‌صورت زنده از صدا و سیما پخش می‌شود.

بیشتر بخوانید

سید حسین ناظر با اشاره به پخش حدود ۵۰ هزار دقیقه برنامه مرتبط با انتخابات و افتخارات ملی در چهل و یک سال انقلاب اسلامی گفت:این فعالیتهای رسانه ای حاصل پشتوانه فکری بیش از ۵۰ پرسشگر و افکار سنج اجتماعی ، هیئت‌های اندیشه‌ورز دانشگاهی و حوزوی ، سازمانهای مردم نهاد و ستادها و هیئت‌های اجرایی ، نظارتی ، بازرسی و قضایی استان بوشهر است.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*