۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر وسط » دانشگاه ها » سیاسی » فرهنگی » یادداشت
  • شناسه : 294096
  • ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
  • نویسنده : پریسا اندیده
می آییم برای ساختن ایران قوی
می آییم برای ساختن ایران قوی
یادداشت دانشجویی

می آییم برای ساختن ایران قوی

ما می آییم تا برای ایران قوی، مجلسی بسازیم که برای آبادانی ایران قدم بردارد نه آباد کردن جیب غربی ها.

به گزارش “دانشجونیوز”؛ دیگر چیزی به روز انتخاب، باقی نمانده است. شمارش معکوس برای همه به صدا در آمده است. این صدا خبر از ساختن چهار سال آینده کشور دارد. روز آخر است و ایران مردمش را فرا می خواند برای ایستادن، می خواند برای حضور. این حضور تنها برای استقلال ایران نیست بلکه برای صعود است.

باید به خاطر داشته باشیم آن جوانان بیکار جامعه، وضع خراب اقتصاد و مسئولان نالایق را تا درست انتخاب کنیم و مانع از تکرار تلخ مجلس دهم شویم. تا دوباره مسبب حقارت و ذلت ایرانمان نشویم. باید بدانیم آنان که از نظارت مردم بر خود می هراسند، در حقیقت  برای خدمت نیامده اند. اصلا خدمت به مردم را قبول ندارند.

آنان خود را اربابان مردم می دانند… به همین خاطر هم در تفکر آنان، رعیت نمی تواند به کار ارباب نظارت کند و یا اشکال بگیرد. حقیقت تلخ، هزینه های بسیار برخی نامزدها است که حتی اگر در تمام این ۴۰ سال از سوی حکومت حقوق گرفته باشند باز به این ارقام ۱۰ درصد هم نزدیک نمی شوند. خبر از ارث پدری هم که نیست.

تلخی بیشتر از این که برای حضور در مجلس با دروغ های بزرگتر، ایران را به سوی پرتگاه می برند. اگر روزی برجام ثمره ای داد به تصویب FATF بپردازید. اما چه کنیم که این روزها دیگر دولت به مجلس زحمت تصویب هم نمی دهد و یک راست بخشنامه می کند؛ چون چنین مجلسی ناظر بر هیچ چیزی نیست.

شرایط کشور، امروز درمانی دارد که به حضور ملت ایران چشم بسته است. اگر باز در کنار هم صف ببندیم برای ساختن آینده ایرانمان، خواهیم توانست قدرت بگیریم. برای ایران قوی، مجلسی خواهیم ساخت که برای آبادانی ایران قدم بردارد نه آباد کردن جیب غربی ها. ما مجلسی مقتدر خواهیم ساخت.

ما مجلسی مقتدر خواهیم ساخت که دولت را برای همه بی کفایتی هایش مواخذه کند نه که زمان حسابرسی سکوت کند. مجلس ما گوش به فرمان نظام و رهبری خواهد بود نه همراه بی چون و چرای دولت. ما جمعه برای انتخاب کسانی به پای صندوق های رای می رویم که در قاب تاریخ سربلندمان کنند نه که در قاب سلفی با امثال موگرینی، خوار و ذلیلمان کنند.

می دانیم ساختن پل، جاده و مدرسه کار نمایندگان مجلس نیست؛ اما این را هم می دانیم که تایید بودجه عمرانی کشور با نمایندگان مجلس است. برای همین به کسی که قول ساختن قوانین برای آبادانی را می دهد رای خواهیم داد. ما با دانسته هایمان خواهیم آمد. ما با قلب های پر دردمان که به نصرت خدا امیدوار است خواهیم آمد.

می آییم تا کسی خیال نفاق به سر نبرد. ما در هر زمان بهترین کار را انجام خواهیم داد تا وعده خداوند را صاحب باشیم. ما درد و رنج امروز را برای آینده ی روشن فردا به دوش گرفته ایم. همه بدانند که ایرانی، عهد و پیمان خود را با جانش ضمانت می کند. همه ی خون های سرخ پایِ انقلاب برای همبستگی و قدرت ماست.

نمی گذریم از خون هایمان… نمی شکنیم تا فتح قله…! ان شاءالله

انتهای پیام/

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*