سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹
11 شوال 1441
Tuesday, 2 June , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » ایران و جهان » خبر وسط » فرهنگی » گزارش
  • شناسه : 294555
  • ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
  • نویسنده : نازیلا رستمی
شروع فعالیت جهادی تولید ماسک در برازجان/ روزانه حدود ۴۰۰۰ ماسک در شرایط بهداشتی تولید می شود
شروع فعالیت جهادی تولید ماسک در برازجان/ روزانه حدود ۴۰۰۰ ماسک در شرایط بهداشتی تولید می شود

شروع فعالیت جهادی تولید ماسک در برازجان/ روزانه حدود ۴۰۰۰ ماسک در شرایط بهداشتی تولید می شود

همزمان با فراگیر شدن ویروس کرونا در سراسر کشور، کارگاه جهادی تولید ماسک در برازجان شروع به فعالیت کرده است.

به گزارش”دانشجونیوز“؛ همزمان با فراگیر شدن ویروس کرونا در سراسر کشور، تشکل های مختلف مردمی دست به همکاری جهادی زده اند تا هر کدام سهمی در مقابله با این ویروس داشته باشند. از جمله این همکاری ها می توان به کارگاه تولیدی ماسک اشاره کرد. در استان بوشهر چندین کارگاه تولیدی با همکاری نیروهای جهادی شروع به فعالیت کرده است.

مدیرعامل شرکت تعاونی راوند پوشان جنوب برازجان در گفتگو با خبرنگار دانشجونیوز بیان کرد: با توجه به شرایط بحرانی و خاصِ پیش آمده در سطح جامعه و بر حسب وظیفه شهروندی، سعی کردیم با توجه به تخصص و نوع امکانات موجود تولید ماسک را برای مردم برازجان در نظر بگیریم.

زهرا راوند در ادامه افزود: این تولیدی با همکاری ۲۳ نفر از بانوان بومی برازجان که پرسنل شرکت راوند جنوب هستند و تعدادی دیگر از بانوان به صورت جهادی در دو نوبت کاری یعنی از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۳۰ و از ۱۳:۳۰ تا ۱۹ مشغول به فعالیت هستند.

راوند ضمن اشاره به شرایط بهداشتی کارگاه تولیدی ماسک اضافه کرد: روزانه حدود ۴۰۰۰ ماسک در شرایط کاملا بهداشتی تولید و در دسترس مردم قرار می گیرد. عرضه ماسک های تولیدی برای بیمارستان ها، مراکز بهداشتی، کالا پزشکی، شرکت ها و عموم مردم هست.

وی تصریح کرد این کارگاه با همکاری رئیس اتاق اصناف برازجان، بسیج اصناف دشتستان  و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و بسیج دانشجویی برازجان مشغول به فعالیت است. مردم می توانند با شماره تلفن هایی که عرض می کنیم برای سفارش ماسک در ارتباط باشند: ۰۹۱۷۳۷۹۳۰۵۵_ ۰۹۳۰۳۹۱۱۱۵۸

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*