۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 294690
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
تهدید جان کارکنان پارس جنوبی/ بر ورود و خروج کارگران غیربومی نظارت کافی نمی‌شود
تهدید جان کارکنان پارس جنوبی/ بر ورود و خروج کارگران غیربومی نظارت کافی نمی‌شود
در نامه‌ای به دکتر کشمیری؛

تهدید جان کارکنان پارس جنوبی/ بر ورود و خروج کارگران غیربومی نظارت کافی نمی‌شود

مسئول قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا استان بوشهر در نامه ای به دکتر کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با گوشزد کردن خطر شیوع بیماری در منطقه انرژی پارس جنوبی بخاطر تردد کارگران غیربومی از استان های آلوده خواستار نظارت جدی و اقدامات لازم شدند.

به گزارش دانشجونیوز؛ مسئول قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا استان بوشهر در نامه ای به دکتر کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با گوشزد کردن خطر شیوع بیماری در منطقه انرژی پارس جنوبی بخاطر تردد کارگران غیربومی از استان های آلوده خواستار نظارت جدی و اقدامات لازم شدند.

متن نامه به شرح ذیل است:

دبیر محترم ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر
جناب آقای دکتر کشمیری
سلام علیکم
با صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) به استحضار می رساند ، استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی ایران میزبان شرکت های بزرگ کشور، پالایشگاه ها و مراکز صنعتی دولتی و غیردولتی بسیاری است که تعداد قابل توجهی از کارمندان و کارگران این شرکت‌ها غیربومی هستند.

ضمن تشکر وقدردانی از زحمات شبانه روزی جنابعالی و کادر بهداشت و درمان استان، با توجه به شرایط ویژه این روزها و شیوع ویروس کرونا متاسفانه شاهد عدم نظارت جدی بر این افراد هستیم.

افرادی که با توجه به شیفتی بودن کارشان و سکونت در خوابگاه های عمومی عامل انتقال ویروس به استان بوشهر و تهدید جان سایر کارکنان این مراکز و مردم استان بوشهر هستند؛ چنان که مشاهده شده درصد بیشتر افراد مبتلا به این ویروس در استان بوشهر را افراد غیربومی تشکیل می دهند.

لذا درخواست می شود در این ایام که اوج شیوع بیماری است، با همکاری مجموعه وزارت نفت، کار و امور اجتماعی و استانداری جهت پیگیری سریع و جدی برای جلوگیری از بازگشت افراد غیربومی به این شرکت ها، لغو کار شیفتی و تفویض کارها به افراد بومی و افرادی که در این بازه زمانی مشغول بکارند و به استان خود بازنگشته اند در دستور کار قرار گیرد.

علیرضا دریایی
مسئول قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا استان بوشهر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*