یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹
3 صفر 1442
Sunday, 20 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 295234
  • ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
لغو پروازهای فرودگاه بوشهر به تهران و مشهد و اصفهان
لغو پروازهای فرودگاه بوشهر به تهران و مشهد و اصفهان
برای امروز و فردا صورت گرفت؛

لغو پروازهای فرودگاه بوشهر به تهران و مشهد و اصفهان

بر اساس اطلاعیه روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان بوشهر، پرواز پنجشنبه هفتم فروردین مشهد-بوشهر و بالعکس لغو شد. کلیه پروازهای امروز فرودگاه بوشهر نیز به مقصد تهران و اصفهان نیز لغو گردید.

به گزارش دانشجونیوز؛ روز گذشته در پی انتشار ویدئو و مطالبی در فضای مجازی در خصوص انجام پرواز در مسیر مشهد-بوشهر-مشهد، روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان بوشهر در این خصوص اعلام کرد: تاکنون برای ممنوعیت یا محدودیت پروازها بخشنامه ای صادر نشده است ولی در کل کشور و به خصوص در بوشهر به دلیل خودداری مردم شریف و فهیم از مسافرت‌های غیر ضروری، آمار تعداد پرواز و مسافرین به شدت کاهش داشته است.

همچنین اعلام شد که دستورالعملی برای قرنطینه مسافرین از سوی مراجع ذیربط نیز صادر نشده است ولی در فرودگاه بوشهر، مسافرین ورودی مشهد ملزم به پر کردن فرم بهداشتی و ثبت دقیق مشخصات بوده و از همه آنها تعهدی اخذ میگردد که قرنطینه خانگی شوند.

این اطلاعیه اداره کل فرودگاه های استان بوشهر واکنش برخی فعالان اجتماعی و مجازی را به همراه داشت و نوع مواجهه با مسافران و اخذ تعهد قرنطینه خانگی را از اقدامات حداقلی و ناچیز برشمردند تا اینکه امروز عصر اطلاعیه لغو پروازها صادر شد.

بر اساس این اطلاعیه، پرواز پنجشنبه هفتم فروردین مشهد-بوشهر و بالعکس لغو شد. کلیه پروازهای امروز فرودگاه بوشهر نیز به مقصد تهران و اصفهان لغو گردید.

لازم به ذکر است در تمام پروازها، مسافرین ورودی و خروجی در تمام فرودگاهای کشور به صورت هماهنگ توسط پرسنل مرکز بهداشت تست می شوند و در صورت مشکوک بودن به مراکز درمانی هدایت می گردند.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*