۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 295334
  • ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
مشترکین خانگی تا پایان اردیبهشت مهلت دارند قبوض برق را پرداخت کنند
مشترکین خانگی تا پایان اردیبهشت مهلت دارند قبوض برق را پرداخت کنند

مشترکین خانگی تا پایان اردیبهشت مهلت دارند قبوض برق را پرداخت کنند

در اطلاعیه روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر مهلت پرداخت صورتحساب برق مصرفی مشترکین خانگی تا پایان اردیبهشت اعلام شده است.

به گزارش دانشجونیوز؛ روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع هم استانی‌های گرامی می‌رساند بر اساس دستورالعمل قرائت غیر حضوری مشترکین آمپری شرکت توانیر مبنی بر ضرورت رعایت مسائل بهداشتی و پیشگیری از شیوع  بیشتر ویروس کرونا و نگرانی مشترکین محترم جهت مراجعه مامورین قرائت، دستورالعمل پیشنهادی قرائت از طریق خود اظهاری مشترکین با محوریت مامورین قرائت، از طریق پیامک به مشترکین گرامی اعلام، تا در صورت تمایل به قرائت غیرحضوری، مشترکین ارجمند شماره مصرفی خود را از طریق سیستم های موجود(پیامک و تلفن) اعلام تا صورتحساب آن ها دقیقاً محاسبه و صادر گردد و انباشته مصرفی چند ماهه سبب افزایش هزینه‌های پرمصرف‌ها نگردد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بدیهی است در مجتمع‌هایی که مراجعه مامور جهت قرائت مشکلی ایجاد نمی‌نماید و کنتورها در اتاق کنتور(تابلو کنتور) نصب می‌باشند، مامورین قرائت کنتور جهت قرائت حضور خواهند یافت و برای کسانی که شماره مصرفی خود را اعلام ننمایند و امکان قرائت توسط  مامور امکانپذیر نباشد بر اساس متوسط مصارف سنوات گذشته، صورتحساب صادر خواهد شد.

بنابراین پیامک‌های ارسالی این شرکت به مشترکین گرامی در راستای دستورالعمل شرکت توانیر جهت عدم حضور مامورین قرائت کنتور بوده در صورت مغایرت با کیلووات مصرفی واقعی قابل اصلاح می‌باشد و از این بابت هیچگونه زیانی مشترکین محترم را تهدید نمی‌نماید.

مزید اطلاع، با عنایت به دستور وزیر محترم نیرو، مشترکین محترم خانگی تا پایان اردیبهشت فرصت دارند نسبت به پرداخت صورتحساب جاری برق مصرفی خود اقدام نمایند و هیچگونه نگرانی جهت پرداخت صورتحساب وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*