۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » ایران و جهان » خبر وسط » دانشگاه ها » دل نوشته دانشجویی » فرهنگی
  • شناسه : 295837
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
  • نویسنده : مرضیه تمیمی
دل ها همه منتظر آخرین ذخیره عالم
دل ها همه منتظر آخرین ذخیره عالم
دل نوشته دانشجویی/ مرضیه تمیمی

دل ها همه منتظر آخرین ذخیره عالم

دل ها همه منتظر آخرین ذخیره عالم شده است. ولادت آخرین منجی عالم بشریت در ماه سراسر برکت شعبان، شیرینی این ماه را برایمان یادآور می شود.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ دل ها همه منتظر آخرین ذخیره عالم شده است. ولادت آخرین منجی عالم بشریت در ماه سراسر برکت شعبان، شیرینی این ماه را برایمان یادآور می شود. قلم را قلبم بهانه کرده تا برای نبودن هایت چند سطری بنویسم آقا جان…

اینجا در کور ترین نقطه جهان، جایی که شاید در مقابل عظمت خواستنت به چشم هم نیاید، قلبی برای هر تپشش بهانه نبودن هایت را می گیرد… بی شک عظمت خِیل اشک های منتظرانت در مقابل چشم های رنجور من به مانند قطره ای در دریا می باشد.

گاهی دلم برای زمین می سوزد من با اندک سال هایی که بر روی آن زیسته ام اینگونه بی قرار آمدنت هستم و زمین با این چند هزار سال چه می کند؟! قلبم را وعده دیدارت داده ام… بیا و با آمدنت مُحق آمالم باش. کورسوی امیدم به نرگس های لب باغچه است…

با هر بار بیرون آمدنشان سر از پا نمی شناسم. به قلبم شوق را تزریق می کند. آفتاب را مظهر می دانم… مظهر ظهور نابهنگامت… و غروب را نمی توانم بفهمم. گاهی همچون دیوانگان با پرستوها زمزمه سر می دهم و برای آمدنت نماز شوق می خوانم.

چله ی عهدها ر ابه عهد دیدارت به اتمام می رسانم. قلبم وعده ی ساحل آرام خلیج را، با آرامش حضورت به تبسم امواج داده است… چشم هایم قاصدک ها را که می بینند، سر از پا نمی شناسند… زمزمه ی دلتنگی را روانه بادها می سازند به امیدِ رسیدن این نجواهای بی ریا به صاحب زمانه خویش.

ازکوچه پس کوچه های بی قراری که عبور می کنم، خیابان دلتنگی گذر گاه عجیبی است، دلدادگانت برای لحظه ای دیدار سر از پا نمی شناسند، شهر آرزوهاست معیادگاه حضورت… و اما دست های به دعا، اخلاص را، راهی آسمان ها می کنند.

در تکاپوی لحظه ها، این ثانیه ها هستند که بی رحمی را به حد تکامل می رسانند… مولای من ای صاحب قلب های بی قرار… پنجره یِ بی تابیِ چشم هایی، به انتظار ندای شماست… روزهای نا آراممان را به یُمن قُدومت آرامش ده… آمین

مرضیه تمیمی دانشجوی رشته ی ادبیات پیام نور گناوه

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*