چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
12 شوال 1441
Wednesday, 3 June , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » بیانیه » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 295944
  • ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
ابراز نگرانی نماینده‌های منتخب از اجرای غیردقیق فاصله‌گذاری هوشمند در استان بوشهر
ابراز نگرانی نماینده‌های منتخب از اجرای غیردقیق فاصله‌گذاری هوشمند در استان بوشهر

ابراز نگرانی نماینده‌های منتخب از اجرای غیردقیق فاصله‌گذاری هوشمند در استان بوشهر

موسی احمدی، عبدالکریم جمیری، ابراهیم رضایی و غلامحسین کرمی نماینده های منتخب حوزه های چهارگانه استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای در مورد برگشت به وضعیت عادی و اجرای غیردقیق فاصله گذاری هوشمند اعلام نگرانی کردند.

به گزارش دانشجونیوز؛ موسی احمدی، عبدالکریم جمیری، ابراهیم رضایی و غلامحسین کرمی نماینده های منتخب حوزه های چهارگانه استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای در مورد برگشت به وضعیت عادی در شرایط اعمال محدودیت بخاطر ویروس کرونا اعلام نگرانی کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

در مسیر صف بندی و مقابله با کرونا، از مردم صبور و آگاه خواهانیم همچنان از حضور در اجتماعات بشدت اجتناب کنید و جز به ضرورت از خانه‌ها خارج نشوید.

⁦⁩با بررسی‌های کارشناسی مشخص شده که بازگشایی بازارها بدون طی شدن مقدمات لازم، از جمله آگاه سازی کسبه عزیز در باب الزامات مراقبت‌های بهداشتی از خود و مشتریان صورت گرفته و نیز سازوکار نظارتی متناسب بر اجرای این الزامات تدارک دیده نشده است؛ لذا بیم آن می‌رود که جان بازاریان و مردم بواسطه این اجرای ناصحیح در معرض خطر جدی قرار گیرد!

از صاحبان مشاغل و صنوف تقاضا داریم تا همچنان پیش قدم و پرچم دار حفظ سلامت خود و مردم استان باشند و تا هنگام طی شدن مقدمات و تأمین الزامات مراقبتی سعی خود را در بسته نگه داشتن بازارها مبذول کنند، تا به یاری پروردگار سریع‌تر به نقطه اطمینان بخشی برای فعالیت پرتلاش در تأمین معاش توأم با سلامت و ایمنی نزدیک شویم.

⁦⁩بر ستاد استانی مقابله با کرونا فرض است تا هرچه سریع‌تر الزامات مراقبتی را تأمین و ضمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانی دقیق و کافی و برقراری سیستم نظارتی جدی و متناسب، خود را برای پایش اقدامات و مراعات الزامات توسط مردم و صاحبان کسب و کار آماده کند و سطح آمادگی‌ها و امکانات درمانی برای بستری و قرنطینه مبتلایان را بسرعت افزایش دهند.

⁦⁩ضمن تقدیر از تلاش‌ها و پیگیری‌های مدیران استانی، می‌بایست نسبت به تدوین برنامه‌ای روشن، شفاف و قابل ارزیابی که در برگیرنده حمایت‌های لازم از بخش‌های مختلف آسیب دیده از کرونا و همچنین تأمین نیازهای مقابله با این بیماری باشد، اقدام شود و پیگیری مجدانه از دولت صورت گیرد تا سهم و نقش استان بوشهر از برداشت صورت گرفته از صندوق توسعه ملی بمنظور مقابله با کرونا، هر چه سریع‌تر مشخص و به اطلاع مردم رسانده شود.

⁦⁩چنانکه قاطبه کارشناسان و سازمان‌های بین المللی مربوطه هم اعلام کرده‌اند، مراکز آموزشی، آخرین واحدهایی هستند که می‌بایست پس از پایان دوره بیماری‌های واگیر، وارد چرخه فعالیت شوند، لذا بشدت از تعجیل در شروع این فعالیت‌ها، اجتناب شود.

⁦⁩به اقشار مختلف مردم عزیز استان اعلام می‌داریم که مجلس آینده از همه ابزارها و اختیارات قانونی خود برای حفظ و صیانت حقوق ملت استفاده خواهد کرد و با تمام مساعی در نظارت بر عملکرد مجریان خواهد کوشید و از هیچ سهل انگاری و اهمال کاری اغماض نخواهد کرد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*