چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
12 شوال 1441
Wednesday, 3 June , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ایران و جهان » خبر وسط » یادداشت
  • شناسه : 296349
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۹:۳۷
  • نویسنده : ریحانه دریاییان
پله های ترقی را یک روزه نمی توان طی نمود
پله های ترقی را یک روزه نمی توان طی نمود
یادداشت دانشجویی/ ریحانه دریاییان

پله های ترقی را یک روزه نمی توان طی نمود

در خصوص پیشرفت در استفاده از فضای مجازی نقد های بسیاری رواست به ویژه کانال ها و برنامه های داخلی کشور که دانش آموزان و دانشجویان را بسیار به خود مشغول کرده است.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ ریحانه دریاییان/ در خصوص پیشرفت در استفاده از فضای مجازی نقد های بسیاری رواست به ویژه کانال ها و برنامه های داخلی کشور اما نمی توان نظر قطعی داد. رسانه هایی که این روزها دانش آموزان و دانشجویان را مشغول به خود کرده است.

در این روزگاری که سخت می گذرد ما محصلان علم و دانش همزمان هم مقاومت می کنیم که در برابر مشکلات سالم بمانیم هم دعا می کنیم که تمام ملت سالم بمانند تا موفقیت فرزندانشان را با چشمان خود ببینند.

شاید روزگاری آمد که ما نوجوانان و جوانان این مرز و بوم توانستیم برنامه های مجازی و رسانه های داخلی خود را به رخ تمام جهان که ابزارهای اینچنین شان خار شده و در چشم ما فرو رفته و تقریبا ما را کور و غافل از داشته هایمان کرده بکشیم.

روزگاری که بیش از پیش به ایرانی بودنمان ببالیم و افتخار کنیم؛ مثلا مدیریت صحیح شبکه هایی چون شاد که این روزها دانش آموزان و خانواده ها را درگیر خود کرده است… شبکه ای که همراه با درد برای مناطق محروم بوده است. در هر صورت پله های ترقی را یک روزه نمی توان طی نمود…!
اگر چه رسیدن به قله همیشه دشواری هایی دارد و در این مسیر کوچکتر ها بیش از پیش دچار آسیب می شوند. این قانون طبیعت است که در هر سختی ضعیف ترها همیشه سهم بیشتری از سختی را دارا هستند.
تقاضای ما از مسئولین این است که ان شاالله بعد از تمام شدن تمامی این دغدغه ها اعم از کرونا که مهمان ناخوانده ی این روز هاست. همچنان بر روی مسائل رسانه ای و برنامه های داخلی کشور کار و نظارت کنند تا بهبودی باشد برای تفکر و پرورش نوجوانان و جوانان با لیاقت این آب و خاک.
تاریخ ثابت کرده است که ما ایرانی ها در برابر مشکلات کمر خم نکرده ایم بلکه با قدرت می ایستیم و حریف می طلبیم حتی با دست خالی… امروز اما همدلی، وحدت و ایثار گری خود را نسبت به هم به رخ جهانیان کشیدیم. امید است مسئولین نیز از این امتحان سربلند و پیروز باشند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*