چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
12 شوال 1441
Wednesday, 3 June , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » ایران و جهان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » سیاسی » یادداشت
  • شناسه : 296498
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶
  • نویسنده : الله کرم مشتاقی
جنتلمن‌های وحشی
جنتلمن‌های وحشی
یادداشت دانشجویی/ الله کرم مشتاقی

جنتلمن‌های وحشی

دیپلمات‌های ایرانی در حادثه یورش تروریست‌ها به سفارت کشورمان در لندن به شهادت رسیدند. گروگانگیری کارکنان سفارت نهایتا پس از ۶ روز به پایان رسید و به واسطه کشتن عمدی تروریست‌ها توسط پلیس بریتانیا اسرار آن سر به مُهر ماند.

به گزارش دانشجونیوز؛ الله کرم مشتاقی/ گرامی باد ۱۵ اردیبهشت سالروز شهادت شهیدان سید عباس لواسانی و شهید علی صمدزاده دیپلمات‌های ایرانی که در حادثه یورش تروریست‌ها به سفارت کشورمان در لندن به شهادت رسیدند. گروگانگیری کارکنان سفارت نهایتا پس از ۶ روز به پایان رسید و به واسطه کشتن عمدی تروریست‌ها توسط پلیس بریتانیا اسرار آن سر به مُهر ماند. اهمال دولت انگلیس در این حادثه روشن و آشکار بود.


🔸شهید صمدزاده( تصویر سمت راست) در هنگام شهادت ۳۱ ساله و شهید لواسانی(تصویر سمت چپ) ۲۹ ساله بود.
🔸انگلیسی ها در سال ۲۰۱۷ با ساختن فیلمی در مورد این حادثه با عنوان «۶Days» به کارگردانی توآ فریزر تاریخ را تحریف کرده و روایتی دیگر از آن حادثه به جهان ارائه نموده اند.
🔸 سفارتخانه‌های ایران در طول تاریخ پس از انقلاب اسلامی بیش از ۳۰ بار آن هم توسط جنتلمن‌ها مورد تهاجم قرار گرفته است، جا دارد کاوشی مفصل و مستندی مستدل پیرامون این تهاجمان انجام پذیرد تا دیگران با تاریخ سازی‌های جعلی جای ظالم و مظلوم را تعویض نکنند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*