سه شنبه, ۲۱ مرداد , ۱۳۹۹
22 ذو الحجة 1441
Tuesday, 11 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ایران و جهان » تلخند » خبر وسط » فرهنگی
  • شناسه : 296523
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
  • نویسنده : فاطمه رحمانی
ما از فقر نه، از بی تدبیری و بی عدالتی گله داریم
ما از فقر نه، از بی تدبیری و بی عدالتی گله داریم
تلخند/ فاطمه رحمانی

ما از فقر نه، از بی تدبیری و بی عدالتی گله داریم

معلم ها به عنوان پرجمعیت ترین قشر اثرگذار جامعه از فقر نه، از بی عدالتی، بی تدبیری و عدم اجرای صحیح رتبه بندی گله دارند.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ داشتن حداقل دو سال تجربه، گذراندن ۱۲۰ ساعت دوره آموزش ضمن خدمت و تخصصی، کسب میانگین امتیاز ارزیابی عملکرد به میزان حداقل ۷۵ درصد در طول دو سال، کسب حداقل ۶۰ درصد امتیازات شاخص های صلاحیت معلمی (امتیاز هر یک صلاحیت های عمومی، تخصصی و حرفه ای نباید کمتر از ۵۰ درصد باشد)
فکر می کنید هر معلمی این فتح الفتوحات رو انجا بده، چه اتفاق شگرفی برایش رقم می خورد؟! نه عزیزم… برای آن هم کافی است یکی از عناصر پیاده سازی ۲۰۳۰ بوده باشی!
هر معلم این دستاورد های عظیم را کسب نمود ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان (چقدر زیاد!) وجه نقد رایج جمهوری اسلامی جیرینگی تاثیر می گذارد روی حقوق ایشان…!
اواخر سال ۹۸ بود، همزمان با شهادت سردار دلها، مسئولین دولت تدبیر و امید، همزمان با بزرگتری خبر رسانه ای جهان… بنننگگگ! سوپرایز، رتبه بندیتون کردیم…!
آقای وزیر -همانی که موقع رای اعتماد گرفتن، قرار بود از آبرویشان بگذارند برای ارتقای شان معلمی- می آید جلوی دوربین ها و صاف صاف تو چشم ایکس میلیون معلم که بیلی بیلی زُل زدن به تلویزیون نگاه می کند و از افزایش ۵۰ درصد فوق العاده شغل برای همه کارکنان دولت، که به اسم رتبه بندی به معلم ها صدقه می دهند می فرماید…
معاون وزیر از افزایش ۱/۵ تا ۲ میلیونی حقوق معلم ها می گوید… به ولله که حرف سر یه قرون دوزار صدقه شما وزیر و معاون نیست… تا به حال معیشت پرجمعیت ترین قشر اثرگذار جامعه رو خدا داده از این به بعدش هم خدا کریمه…
حرف سر این هست که دروغ چرا؟! حیا نمی کنید؟! شرم نمی کنید؟! مگر هدف اصلی نظام رتبه بندی، سنجش صلاحیت های عمومی، تخصصی و حرفه ای، تعیین ملاک های ارزیابی و ارتقای مرتبه علمی، تربیتی و تقویت انگیزه و ارتقای شغلی معلمان نبود؟!
ما از فقر نه از تبعیض گله داریم… حقوق معلم ها وقتی یک ریال بیشتر می شود، همه ی کانال ها و خبرگزاری ها توی بوق و کرنا می کنند؛ ولی افزایش حقوق نجومی بقیه ی ادارات در سکوت رسانه ای باقی می ماند.‌..
ما از فقر نه از عدم اجرای صحیح رتبه بندی گله داریم…! از بی صداقتی، از بی تدبیری از شما گله داریم.

فاطمه رحمانی دانشجوی رشته ی آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان شهیده بنت الهدی صدر بوشهر

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*