چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
12 شوال 1441
Wednesday, 3 June , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر وسط » دین و اندیشه » سیاسی » یادداشت
  • شناسه : 296545
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۹
شما پسماندهای همان #خرداد_کذایی هستید
شما پسماندهای همان #خرداد_کذایی هستید
یادداشت/ مصعب یحیایی

شما پسماندهای همان #خرداد_کذایی هستید

حاج محمود خطا کرده؟! سَلَّمنا! هم خودش پذیرفته و هم پامنبری‌هایش به اندازه‌ی کافی سرکوفت زدند و نوشتند و کارشناسی‌اش کردند. لکن آنی که در نهایت اجر و مزد می‌دهد به امثال حاج محمود، چشم نمی‌بندد به یک عمر نوکری‌اش درِ خانه‌ی اهل‌بیت برای دل‌خوشی یک مشت خرمگس معرکه!

به گزارش دانشجونیوز؛ مصعب یحیایی/ حاج محمود خطا کرده؟! سَلَّمنا! هم خودش پذیرفته و هم پامنبری‌هایش به اندازه‌ی کافی سرکوفت زدند و نوشتند و کارشناسی‌اش کردند.
لکن ورای همه‌ی این حرف و حدیث‌ها، من یک چیز را می‌دانم. آنی که در نهایت اجر و مزد می‌دهد به امثال حاج محمود، خطاپوش‌تر از این حرف‌هاست. و چشم نمی‌بندد به یک عمر نوکری‌اش درِ خانه‌ی اهل‌بیت برای دل‌خوشی یک مشت خرمگس معرکه!

آهای حضرات اصلاحات!
شماها همان بهتر که خفه‌خون بگیرید و درس دین‌داری و دین‌مداری ندهید به ما. شما اگر دین می‌فهمیدید و حسین(علیه‌السلام) را سفینه‌‌ی نجات می‌دانستید، کف و سوت نمی‌زدید برای آن مردک عباشکلاتی‌تان که جوک می‌گفت و می‌خندید به دین‌داری دوزاری‌تان!
حرمت اگر می‌فهمیدید، همان دهه‌ی هفتاد و هشتاد که سروش و عبدی و کدیور و فلانی و بیساری چنگ می‌انداختند به چهره‌ی عاشورا و امام مهربانی‌ها را خشونت‌طلب می‌خواندند، می‌زدید توی دهان‌شان و راه‌تان را جدا می‌کردید از این جماعت بی‌درد!
شماها مصباح الهدی اگر می‌فهمیدید که چیست، همان روز عاشورایی که هم‌طیفی‌هایتان زدند و رقصیدند و آتش زدند و میر‌فتنه‌ی هشتاد و اشک، اسم‌شان را گذاشت «مردم‌ِ خداجو‌یِ مومن» یکی می‌خواباندید زیر گوش پیرِ خرفتِ فتنه تا حساب کار، هم دست خودش بیاید و هم آن زنک فتانه‌اش!

قیافه نگیرید و اشک تمساح نریزید لطفاً!
مساله‌ی شما نه حاج محمود است و نه حاج منصور! شما پسماندهای همان #خرداد_کذایی هستید که زیر سقفش هم سروش تفسیر نهج‌البلاغه می‌گوید و هم گوگوش می‌زند و می‌رقصد!
این یکی را دیگر نمی‌توانید انکار کنید. خودتان گفته‌اید و تاریخ نوشته: «در جریان اصلاحات از نماز شب‌خوان متهجد داریم تا سکولار نزدیک به لائیک»!

همین‌مان کم بود که تاج‌زاده و اصغرزاده و اکبرزاده‌ها هیأتی شوند! می‌گویم مگر شما تا همین دیروز مدعی نبودید که «ایران به توسعه نمی‌رسد؛ چون خدا هنوز زنده است»؟!
دستخوش؛ جماعت. ما پیش‌تر به این حجم از درهم و برهمی می‌گفتیم «شیر تو شیر»! و مستحضرید که حرمت‌تان کردم و الا جایگزین همه‌فهم‌تری هم بود؟!

پشت دلتنگی‌های عاشورایی ما پنهان نشوید خواهشاً. ما که می‌دانیم جزع و فزع‌تان برای فرهنگ عاشورا نیست. نگران فرهنگ امت اگر بودید وقتی شهردار هفت‌تیرکش‌تان زنش را حواله داد به آن دنیا، روزه‌ی سکوت نمی‌گرفتید و ده میلیارد باج نمی‌دادید که کابوی اصلاحات، راست راست بچرخد توی خیابان!

شما دم از روضه و اشک و آه نزنید که هیچ نسبت ندارد با سینه چاک کردن‌ و یقه دراندن‌تان برای کنسرت‌‌‌های بی سر و ته پاپ! دست مریزاد. دست به سینه بایستید به سمت کعبه‌ی آمال‌تان و بگویید «السلام علیک یا اهالی کاخ سفید» و دعا کنید پرزیدنت فشارش را بیشتر کند به جمهوری اسلامی. غیرت نداشته‌تان را به رخ ما نکشید. شما همان جماعتی هستید که نامه پشت نامه فرستادید برای ترامپ که فیتیله‌ی تحریم را بالا بکشد و آن‌قدر ذوب در مذاکره شدید که این اواخر حتی می‌خواستید با داعش هم مذاکره کنید!

دوغ‌تان را بنوشید و پی مذاکره با کدخدای‌تان باشید. اصلاً همان بهتر که به ظریف بسپرید #الکسیس را بیاورد. هیأت مذاکره کننده با همه‌‌ی کبکبه و دبدبه‌اش قسمت شما؛ هیأت‌های عاشورایی شهر هم سهم ما.

چشم‌تان کور. چشم‌های ما هنوز هم با روضه‌های حاج محمود تر می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*