چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
12 شوال 1441
Wednesday, 3 June , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ایران و جهان » خبر وسط » سیاسی » فرهنگی » یادداشت
  • شناسه : 296556
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
  • نویسنده : شیدا قائدحسینی
سرتان سلامت باد پیرغلامِ متواضعِ ارباب…!
سرتان سلامت باد پیرغلامِ متواضعِ ارباب…!
یادداشت دانشجویی/ شیدا قائدحسینی

سرتان سلامت باد پیرغلامِ متواضعِ ارباب…!

جنابان لیبرال از آب گل آلود ماهی بگیر، عنایات همیشگی شان را این بار نصیب حاج محمود کریمی مداح و ذاکر اهل بیت علیهم السلام کرده اند...! ما می گوییم: سرتان سلامت باد پیرغلامِ متواضعِ ارباب...!

به گزارش “دانشجونیوز“؛ شیدا قائدحسینی/ جنابان لیبرال از آب گل آلود ماهی بگیر، تلواسه انحراف از دین مبین اسلام و هتک حرمت به معصوم اندر جانشان فتاده و عنایات همیشگی شان را این بار نصیب مداح و ذاکر اهل بیت علیهم السلام کرده اند…!

اولا که حاج محمود کریمی گفتند که حکایت بوده نه روایت! حالا اگر عده ای تفاوت بین این دو واژه را متوجه نمی شوند می توانند دیده رنجه نمونده سری به لغت نامه ی دهخدا بزنند تا امر بر آنها مشتبه نگردد. برای جانماز آب کشیدن دیرشان نمی شود.

دوم آن دسته از روحانیون درس آموخته ی فارغ التحصیل شده از حوزه ی علمیه که عبای شتری بر شانه می اندازند و منبر نشین اند، آیات قرآن را تقطیع و به سود خود تفسیر می کنند، حقوق زنان را صرفِ همسرداری و خانه داری می دانند و در اجتماع جایگاهی برای زن قائل نیستند.

برخی در برابر بی عدالتی خفقان می گیرند ولی برای به ناحق به مسلخ کشاندن شخصیت های محبوبِ نظام، خوب نطق شان باز می شود… این افراد پیکره ی اسلام را متزلزل نمی کنند…؟! هیهات هیهات! که پیکره ی مقدس نظام اسلامی و دین الله که با خونِ شهدا متبرک شده است با چنین گربه رقصانی هایی مستحکم تر خواهد شد!

عالیجنابان! بدانید حنایتان رنگی نداشته و ندارد. ما که می دانیم شعله های آتش درونتان زیر خاکستر مانده و منتظرید هر از چند گاهی به بهانه هایی پوچ شعله ورش کنید! ما که می دانیم حاج میثم مطیعی و حاج محمود کریمی را بهانه می کنید تا نظام و دین اسلام را هدف بگیرید.

اربعین ۹۸ که رفقایم را بدرقه کردم و برایشان چفیه و پیکسل و زیارت اربعین کنار می گذاشتم و پس از آن برادرم روانه شد، تکه های قلب خون شده ام از جا ماندن و تنها شدن را در دست گرفتم و توی موکب نشستم و نوای حاج محمود با دلم همان کاری را کرد که دواگلی های مادربزرگ های قدیم با زخم و خراش سر زانو و آرنج… سوزاند و التیام داد و مرهم شد.
حاج محمود! کم اشک نگرفتید از ما… کم دل هایمان را پیوند ندادید با اهل بیت علیهم السلام، سرتان سلامت باد پیرغلامِ متواضعِ ارباب…!

خدایمان در کتابش اینگونه با ما سخن گفته است لیک دل قوی دار “وَلَقَدْ نَعْلَمُ أَنَّكَ يَضِيقُ صَدْرُكَ بِمَا يَقُولُونَ. ۹۷ حجر
حب حسین (ع) ارمنی و ایرانی و عراقی و مسیحی و مسلمان و غیرمسلمان، هیئتی و غیر هیئتی، پیر و جوان، زن و مرد و وصله ی جور و ناجور نمی شناسد… هرسال میلیون ها زائر جان می دهند برای اربعینش و خواهند داد که “عالم همه دیوانه ی اوست”

بدانیم حساب و کتاب این دستگاه با کس دیگری است و ثَمَن بَخسی دُرّفشانی های تفرقه انداز ناخالصتان خریدار ندارد. همگان دیدیم که بحمدالله عدو شد سبب خیر و محققانِ دغدغه مندِ روایات معتبر و بررسی کنندگان صحت و سقم چنان حکایاتی افزون گشت و ایضا خیر و برکت جلسات و محبت اهل بیت علیهم السلام در قلوب.

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا… والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*