جمعه, ۷ آذر , ۱۳۹۹
12 ربيع ثاني 1442
Friday, 27 November , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ایران و جهان » خبر وسط » دل نوشته دانشجویی
  • شناسه : 296873
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
  • نویسنده : راضیه دریاییان
قدس میعادگاه عاشقان
قدس میعادگاه عاشقان
دل نوشته دانشجویی/ راضیه دریاییان

قدس میعادگاه عاشقان

ای میعادگاه عاشقان تا آن زمان که در این وادی مقدس به نماز جماعت ایستم. به شکرانه این نعمت عظیم سر به سجود می آورم و صبر می کنم که خداوند با صابران است.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ راضیه دریاییان/ به تو روزی خواهم رسید و برای آن روز لحظه شماری می کنم. ای نگین پر تلألو خاورمیانه! ای قدس، ای سرزمین رستاخیز، ای میعادگاه عاشقان…

ای تجلی گاه معراج رسول الله! آن زمان که برترین خلق خدا رو به سوی تو و برای حق به خاک بوسه زد، باید می دانستی که برگزیده شده ای تا نقطه عطفی باشی برای شروع، شروع برای تحولی عظیم در جهان یعنی ظهور.

امروز اما از هر روزی برای دیدارت تشنه ترم. چگونه خون در رگ هایم به غلیان نیفتد آن زمان که فریاد کودک مظلومی گوش عالم را پر می کند و مدافعین حقوق بشر کرتر از هر زمانی این صدا را نمی شنوند.

چگونه تحمل کنم بی تابی های مادری را که در فراق پسرش اشک که نه خون می بارید و پدری که مظلومانه شهیدش کردند و دختری که سیاهپوش مردی شد که هرگز او را در رخت دامادی ندید.

چگونه دل را به شوق دیدارت آرام کنم در حالی که فقط چند قدم تا رسیدن به تو فاصله دارم… امروز اما از هر روز برای رسیدن به تو بی تاب ترم.

قول می دهم لحظه ای از تلاش برای وصالت دست برندارم. تا آن زمان که در این وادی مقدس به نماز جماعت ایستم. به شکرانه این نعمت عظیم سر به سجود می آورم و صبر می کنم که خداوند با صابران است.

به راستی که القدس لنا.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*