شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
2 صفر 1442
Saturday, 19 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط » گزارش
  • شناسه : 297017
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۳
آغاز مرحله سوم کمک مؤمنانه در بوشهر/ توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان
آغاز مرحله سوم کمک مؤمنانه در بوشهر/ توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان

آغاز مرحله سوم کمک مؤمنانه در بوشهر/ توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از آغاز اجرای مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در استان بوشهر خبر داد و گفت: در این مرحله علاوه بر توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی، ۹۶ میلیون تومان کارت هدیه بین نیازمندان توزیع می‌شود.

به گزارش دانشجونیوز؛ سردار علی رزمجو با اشاره به اینکه رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در سه مرحله اجرا شد، اظهار داشت: مرحله نخست این رزمایش قبل از ماه مبارک رمضان اجرا شد که در این مرحله ۴۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۱۲ میلیارد تومان تحویل نیازمندان استان بوشهر شد.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه این بسته‌های معیشتی توسط سپاه، نواحی، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج توزیع شده است از اجرای مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه خبر داد و بیان کرد: در این مرحله ۴۱ هزار بسته معیشتی به ارزش ۱۲٫۳ میلیارد تومان در نیمه ماه مبارک رمضان میان نیازمندان در استان بوشهر توزیع شد.

 

وی با اشاره به آغاز اجرای مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه خاطرنشان کرد: در این مرحله ۱۸ هزار بسته معیشتی شامل ۱۱ هزار سبد مواد غذایی و ۷ هزار کسیه برنج ۱۰ کیلویی میان افراد شناسایی شده توسط بسیجیان توزیع می‌شود.

 

رزمجو ارزش این بسته‌های غذایی را افزون بر ۵٫۴ میلیارد تومان دانست و افزود: در این راستا کارت‌های هدیه ۲۰۰ هزار تومانی بین افراد آسیب دیده از کرونا و نیازمندان توزیع می‌شود.

 

وی ارزش کارت‌های هدیه یاد شده را ۹۶ میلیون تومان دانست و خاطرنشان کرد: افراد نیازمند و آسیب دیده اقتصادی توسط گروه‌های مختلف بسیجی، جهادی و بانیان مساجد شناسایی شده و بسته‌های معیشتی یاد شده در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ارزش کل محموله‌های معیشتی در ۳ مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: سپاه استان بوشهر در سه مرحله کمک مومنانه ۲۸٫۳ میلیارد تومان در قالب ۱۴۷ هزار بسته معیشتی به نیازمندان استان تحویل داده است.

 

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*