سه شنبه, ۲۴ تیر , ۱۳۹۹
24 ذو القعدة 1441
Tuesday, 14 July , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر وسط » سیاسی » یادداشت
  • شناسه : 297023
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۴۲
  • نویسنده : زینب حسن پور
چشم امید ملت به منتخبین مردم
چشم امید ملت به منتخبین مردم
یادداشت دانشجویی/ زینب حسن پور

چشم امید ملت به منتخبین مردم

با شروع مجلس یازدهم‌ چشم امید ملت به منتخبین مردم ‌دوخته شده است. مردم امید دارند که کمبودها و کم کاری های مجلس قبل جبران شود.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ زینب حسن پور/ در آستانه شروع مجلس یازدهم و پایان یافتن مجلس دهم سخنی با منتخبین این دوره دارم. به یاری پروردگار و با رای مردم، مسئولیت اداره خانه ملت به شما سپرده شده است.

اکنون چشم امید ملت به عملکرد شما دوخته شده که کمبودها و کم کاری مجلس قبل را جبران نمایید و با حضور منظم و فعال در مجلس و با پاکدستی و امانتداری آن را به بهترین وجه ممکن اداره نمایید.

 
آنچه که واضح و مبرهن است، مجلس دهم با سوء مدیریت و ضعف عملکرد نمایندگان به نحوی شایسته اداره نگردید. اکثریت آنها تلاش کردند _به جز تعداد اندکی _ که در دوره بعدی نیز به مجلس باز گردند.

البته نمی توان منکر این بود که افراد شایسته و توانمندی نیز در بین آنها وجود دارد که شایسته است از ظرفیت ها و توانمندی آنها در کشور استفاده نمود؛ لیکن اگر پرونده تعدادی از این نماینده های بیکار شده را بررسی کنیم، شاید بتوان بعضی از پرونده های فساد را رمز گشایی نمود.

حال منتخبین محترم مجلس یازدهم شما چه خواهید کرد؟! امید که با شایستگی های خود مجلسی شایسته و درخور حکومت اسلامی تشکیل دهید.

امید که با توجه به توصیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی و با توجه به شرایط موجود و با اصلاح قوانین ناکارآمد، زمینه بهبود شرایط اقتصادی کشور و اصلاح خطوط اصلی اقتصاد ملی را فراهم نمایید.

اکنون در این برهه ی حساس که سکان مجلس به دستان شما سپرده شده این مسئولیت سنگین را به نحو احسن انجام دهید. با اندیشه ای نیک و ریل گذاری قانون، کشور را به قله ها رسانده و ان شاءالله آن را به ساحل امنیت و آسایش برسانید.اجرکم عندالله.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*