دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
11 صفر 1442
Monday, 28 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط » سیاسی » گزارش
  • شناسه : 297121
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
موج رسانه ای دانشجویان بوشهری برای شفافیت آرای نمایندگان مجلس
موج رسانه ای دانشجویان بوشهری برای شفافیت آرای نمایندگان مجلس

موج رسانه ای دانشجویان بوشهری برای شفافیت آرای نمایندگان مجلس

دانشجویان بوشهری با راه اندازی موج رسانه ای، خواهان شفافیت آرای نمایندگان منتخب حوزه های انتخابی خود در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شدند.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ دانشجویان مطالبه‌گر استان بوشهر در یک موج رسانه‌ای، برای شفافیت آرای نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اقدام کردند. در این اقدامات رسانه ای، دانشجویان خواستار شفافیت آرای نمایندگان منتخب حوزه‌های انتخابیه خود از طریق ارائه سند و مدرک شدند.

گفتنی است دانشجویان پیگیر مسائل روز کشور، به طور کلی خواهان طرح شفافیت آرا نمایندگان هستند که باید در مجلس به تصویب نمایندگان برسد. دانشجویان بوشهری با هشتگ #شفافیت_مستند و با راه اندازی موج رسانه‌ای در بستر فضای مجازی، خواهان شفافیت آرای نمایندگان خود شدند.

 موج رسانه‌ای ایجاد شده، پس از انتشار تصویر آرای ابراهیم رضایی نماینده دشتستان در انتخاب هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به راه افتاد. به دنبال انتشار تصویر آرای ابراهیم رضایی در فضای مجازی و تشویق و پیگیری دانشجویان و مردم از دیگر نمایندگان منتخب، دو نفر از نمایندگان درصفحه شخصی خود در فضای مجازی بدون ارائه سند و مدرک، رای خود را با ابهام بیان کردند.

در ادامه و به دنبال ادعای این دو نماینده منتخب استان، دانشجویان و فعالان مجازی، خواهان ارائه سند و مدرک از آرای نمایندگان شدند.
دانشجویان در مطالبات خود اظهار داشتند که ما لحظه به لحظه پیگیر نمایندگان خود خواهیم ‌بود. نمایندگان‌ از زیر ذره بین مردم و به خصوص قشر دانشجویان مطالبه گر خارج نخواهند شد.

بنابراین نمایندگان و به خصوص آنان که در زمان تبلیغ انتخابات با شعار شفافیت پیش آمدند و شفافیت را شعار انتخاباتی خود قرار داده بودند، باید توجه کنند که شفافیت، تنها به حرف نیست. مردم انتظار ارائه شفافیت مستند دارند. به راستی که ‌اینبار مردم همت جدی برای تعیین بایدها دارند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*