دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹
16 ذو القعدة 1441
Monday, 6 July , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » یادداشت
  • شناسه : 297220
  • ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
اسلام ابرقدرت‌ها را به خاک مذلت می‌نشاند
اسلام ابرقدرت‌ها را به خاک مذلت می‌نشاند
یادداشت دانشجویی/ محمد حسین عضدی

اسلام ابرقدرت‌ها را به خاک مذلت می‌نشاند

گفتمان انقلاب اسلامی که برپایه اسلام ناب محمدی(ص) استوار است، بیش از پیش درحال گسترش در بین جوامع و ملل مستضعف است تا بتواند تمدن نوین اسلامی را برای زمینه سازی ظهور حضرت حجت(عج) پایه‌ریزی کند.

به گزارش دانشجونیوز؛ محمد حسین عضدی/ به بهانه سالگرد ملکوتی معمار کبیر انقلاب یادی می‌کنیم از جمله ایشان که فرمودند اسلام ابرقدرت‌ها را به خاک مذلت می‌نشاند.

درحالی که بیش از چند دهه از سخنان گهربار پیر فرزانه‌ی انقلاب می‌گذرد و در سی و یکمین سالگرد ایشان هستیم، در گذشته قطعا درک آن برای هرکسی سخت و دشوار بود چرا که استکبار بر بسیاری از کشورها سیطره داشت و به قدرتی غیرقابل‌مقابله رسیده بود.

ولی هم‌اکنون می‌توان از پشت درهای کاخ شیطان بزرگ طنین الله اکبر و یا حسین جوانانی را شنید که در راه آزادگی و علیه تبعیض انسانیت در مقابل زورگویی‌های آمریکای مستکبر ایستاده اند.

در چند سال اخیر در سراسر آمریکا و کشورهای اطراف آن وضعیت آشفته‌ای حاکم شده و روز به روز گسترده‌تر می‌شود و به سادگی می‌توان صحبت‌های ارزشمند امام را در این روزها که جنایتکاران عالم در مقابل اسلام به زانو افتاده‌اند را درک کرد.

گفتمان انقلاب اسلامی که برپایه اسلام ناب محمدی(ص) استوار است، بیش از پیش درحال گسترش در بین جوامع و ملل مستضعف است تا بتواند تمدن نوین اسلامی را برای زمینه سازی ظهور حضرت حجت(عج) پایه‌ریزی کند. صدور انقلاب اسلامی ایران همراه با تفکر و مکتب امام خمینی پس از گذشت سه دهه از رحلت ایشان در گستره‌ای از جهان را می‌توان مقدمه‌ساز ظهور دانست.

به زودی شاهد فتح قله‌های کلیدی جهان توسط اسلام خواهیم بود و ابرقدرت‌ها را به خاک مذلت خواهند نشاند، هرچند که هضم این مطلب برای آن‌هایی که خواب آمریکا را می‌بینند، دشوار است چرا که به گفته‌ی امام، مهر بر دلشان زده شده است اما تجلی تفکر مقاومت و مکتب امام(ره) را می‌توان در سال‌های اخیر در بین کشورهای آزاده و شکل گیری بهار عربی و قطع شدن دست سلطه و امپریالیسم در منطقه دید.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*