دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹
16 ذو القعدة 1441
Monday, 6 July , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر فوری » خبر وسط » دل نوشته دانشجویی
  • شناسه : 297209
  • ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
  • نویسنده : زینب حسن پور
امام خمینی مردی از جنس نور
امام خمینی مردی از جنس نور
دل نوشته دانشجویی/ زینب حسن پور

امام خمینی مردی از جنس نور

امام خمینی (ره) بزرگ مرد تاریخ بود، مردی از جنس نور و روشنایی... قلمم کم می آورد در مقابل بزرگ مردی که جهانیان در مقابل شکوهش کم آورده اند!

به گزارش “دانشجونیوز“؛ زینب حسن پور/ امام خمینی (ره) بزرگ مرد تاریخ بود، مردی از جنس نور و روشنایی… آیا قلم قاصر من قادر به نوشتن این همه بزرگی و عظمت است؟! کم می آورد در مقابل بزرگ مردی که جهانیان در مقابل شکوهش کم آورده اند!

چگونه باید خورشید نوشت در حالی که خود ستاره ای کم نوری بیش نیستم…! چه خوب مردم ایران شما را شناختند و خوشا به آنان که شما را درک کردند و پا در رکابتان برای آزادی میهن جنگیدند.

با آن نگاه نافذ و کلام قاطع، حجت را بر همه تمام کردید؛ چه عاشقانی که به پای سخنانت نشستند و با کلام شما راهی جبهه ها شدند.

با آن علم بی بدیل و اقتدار تمام جهانیان را وعده پیروزی دادید و پیروان راهتان چه ایثار گری ها و چه صحنه های در جبهه ها خلق کردند که همه و همه از اندیشه زلالتان نشات می گرفت.

در دلها خانه کردید و پدرانه فرزندان این سرزمین را دوست می داشتید و آن جمله معروف: امید من به دبستانی هاست.

اماما! حال آن دبستانی ها رشد کرده و بزرگ شده اند، مسئولیت سنگین پاسداری از نهال انقلاب که اکنون به درختی تنومند تبدیل شده است را بر عهده گرفته اند. دبستانی های دیروز در کنار رهبری فرزانه ‌‌‌‌آمده اند تا پیروان راستین خط امامشان باشند.

 بی شک شما یک مکتب و یک اندیشه و یک تفکر بزرگ هستید که هرکس رهرو این مکتب باشد سعادتمند است و اگر از آن خارج شود به ورطه ی نابودی و هلاکت خواهد رسید‌.

و لذا برماست که بیشتر تفحص کنیم و بیشتر شما را بشناسیم تا راهمان را گم نکنیم و فریب دشمنان قسم خورده اسلام را نخوریم.

و چه فاجعه‌ای بود روز رفتنت… اصلا مگر وداع ممکن بود روزی که غم تلخ از دست دادن رهبری بی نظیر و شایسته، قلب های ملت ایران را به درد آورد و واسفا گویان همه خون گریه کردند.‌‌.‌‌‌.

حالا پس از گذشت سال ها از آن واقعه تلخ، هنوز هم سالگرد عزوج تان را با همان شکوه به سوگ می نشینیم، با این تفاوت که وجود رهبری شایسته چون امام خامنه ای یار دیرینه‌ی شما در کنار ماست.

وجود نازنین امام‌خامنه ای الگویی بس شایسته و کامل برای ماست. سایه اشان مستدام باد. راه و نام و یاد و خاطره امام خمینی (ره) همواره در دلهایمان زنده وجاوید باد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*