دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹
16 ذو القعدة 1441
Monday, 6 July , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 297301
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
  • منبع : ایسنا
افتتاح طرح‌های برق‌رسانی به توسعه استان بوشهر شتاب می‌دهد
افتتاح طرح‌های برق‌رسانی به توسعه استان بوشهر شتاب می‌دهد

افتتاح طرح‌های برق‌رسانی به توسعه استان بوشهر شتاب می‌دهد

استاندار بوشهر با اشاره به افتتاح طرح‌های مهم برق رسانی شامل واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه، طرح‌های انتقال، فوق توزیع و بخش توزیع برق در استان بوشهر با دستور رئیس جمهور گفت: افتتاح این طرح‌ها روند توسعه استان بوشهر را شتاب می‌دهد.

به گزارش دانشجونیوز؛ عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر در مراسم افتتاح طرح‌های برق رسانی با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی در عسلویه با گرامیداشت ۱۵ خرداد و قدردانی از تلاش صنعت برق کشور در اجرای طرح‌های زیرساختی در استان بوشهر اظهار کرد: امروز بر اساس برنامه وزارت نیرو و پویش الف-ب- ایران با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور شاهد افتتاح طرح‌های مهم برقرسانی در بخش‌های مختلف بودیم.

وی با اشاره به افتتاح واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه بیان کرد: علاوه بر افتتاح این واحد نیروگاهی، در حوزه توانیر، پست‌های برق، اصلاح خطوط، شبکه فوق توزیع و توزیع طرح‌های مهمی که استان بوشهر به شدت به آن نیازمند است افتتاح شد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه راه‌اندازی نیروگاه در تامین برق کشور نقش اثرگذاری دارد گفت: افتتاح نیروگاه یاد شده علاوه بر تامین انرژی برق، در توسعه زیرساخت‌های برق استان از جمله ایجاد پست‌های برق، اصلاح خطوط و مرمت شبکه‌های برق رسانی تاثیر مهمی دارد.

گراوند با بیان اینکه این طرح‌ها نقش تاثیرگذاری در شتاب توسعه استان بوشهر دارد، خاطرنشان کرد: افتتاح طرح‌های برق رسانی یاد شده کارهای ارزشمندی است که به شتاب استان بوشهر کمک می‌کند.

وی با اشاره به صرفه‌جویی در انرژی برق در استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر در صرفه‌جویی انرژی برق سال قبل طرح‌هایی با همکاری مردم و دستگاه‌های اجرایی اجراء کرد که براساس برنامه وزارت نیرو استان‌هایی که صرفه جویی می‌کنند به همان میزان، اعتبار برای اجرای طرح‌های استان پرداخت می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه سال گذشته در حوزه مردمی و ادارات صرفه‌جویی در حوزه برق انجام شد، گفت: با تغییر ساعت کار در دستگاه‌های اجرایی با نظارت جدی و سخت‌گیرانه سال گذشته صرفه‌جویی برق انجام شد که منجر به پرداخت مبلغی از سوی وزیر نیرو برای اجرای طرح‌های برقرسانی از جمله حوزه توسعه شبکه‌ها در استان شد.

گراوند با تاکید بر توجه به مدیریت مصرف برق افزود: بیشترین برق مصرفی در استان بوشهر در بخش خانگی و وسائل سرمایشی است که انتظار می‌رود مردم همانند سال گذشته کمک و دمای کولر گازی را بین ۲۴ تا ۲۵ درجه تنظیم کنند تا شاهد صرفه‌جویی در مصرف برق باشیم که نقش مهم و تاثیرگذاری در حل مشکلات در حوزه تامین برق دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*