پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹
8 جماد ثاني 1442
Thursday, 21 January , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 297294
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
  • منبع : خبرگزاری دانشجو
بنیاد نخبگان بوشهر از دانشجویان مستعد تحصیلی حمایت می‌کند
بنیاد نخبگان بوشهر از دانشجویان مستعد تحصیلی حمایت می‌کند

بنیاد نخبگان بوشهر از دانشجویان مستعد تحصیلی حمایت می‌کند

بنیاد نخبگان استان بوشهر برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ قرار است با ارائه تسهیلات دانشجویی از دانشجویان مستعد تحصیلی حمایت کند.

به گزارش دانشجونیوز؛ بنیاد ملی نخبگالن استان بوشهر بر اساس آیین نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعتبار‌ها و تسهیلاتی را به دانشجویان مستعد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اعطا می‌کند.

دانشجویان هر یک از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور که واجد شرایط در شیوه نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ هستند، می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی sina.bmn.ir ثبت کنند.
قرآیند ثبت نام آن دسته از متقاضیانی که در حال حاضر دانشجو هستند، از ۲۰ خرداد ۹۹ آغاز می‌شود و دانشجویان باید اطلاعات خود را به همره تصاویر و مدارک مربوطه در سامانه سینا بارگذاری و یا به روز رسانی کنند. متقاضیان حداکثر تا ۲۰ تیر (غیرقابل تمدید) فرصت دارند گزینه درخواست بررسی پرونده برای بهره مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی را در بخش ثبت درخواست‌های سامانه انتخاب کنند.
با توجه به شرایط پیش آمده (شیوع ویروس کووید ۱۹) و تعلیق فعالیت‌های حضوری دانشگاه ها، آخرین معدل متقاضیان، میانگین نمرات تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در نظر گرفته شده است.
بنیاد ملی نخبگان پس از بررسی درخواست‌ها و بر اساس ظرفیت سالیانه، نتیجه اولیه پذیرش متقاضیانی که بالاترین امتیاز از مجموعه فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فناورانه در مقایسه با سایر افراد کسب کرده اند را اعلام خواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*