پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹
8 جماد ثاني 1442
Thursday, 21 January , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 297297
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
  • منبع : ایرنا
دولت و خیران به ساخت دانشکده فنی کنگان کمک کنند/ عملیات اجرایی ساخت مجتمع آموزشی فرهنگی دانشگاه فنی بوشهر روند مطلوبی دارد
دولت و خیران به ساخت دانشکده فنی کنگان کمک کنند/ عملیات اجرایی ساخت مجتمع آموزشی فرهنگی دانشگاه فنی بوشهر روند مطلوبی دارد

دولت و خیران به ساخت دانشکده فنی کنگان کمک کنند/ عملیات اجرایی ساخت مجتمع آموزشی فرهنگی دانشگاه فنی بوشهر روند مطلوبی دارد

معاون عمرانی دانشکده‎های فنی و حرفه‌‎ای استان بوشهر گفت: عملیات اجرایی ساخت مجتمع آموزشی، رفاهی، فرهنگی و مذهبی این دانشگاه با چهار هزارو ۲۰۰ متر مربع زیربنا روند مطلوبی دارد.

به گزارش دانشجونیوز؛ احمد کردی، معاون عمرانی دانشکده‎های فنی و حرفه‌‎ای استان بوشهر گفت: عملیات اجرایی ساخت مجتمع آموزشی، رفاهی، فرهنگی و مذهبی این دانشگاه با چهار هزار و ۲۰۰ متر مربع زیربنا روند مطلوبی دارد.

احمد کردی افزود: در حوزه عمرانی اتفاق بی سابقه‌ای در عمر ۲۵ ساله دانشکده‎های فنی و حرفه ای این استان رخ داده که شامل افزایش مساحت چهار هزار و ۲۰۰ مترمربعی در حوزه نوآوری، دانش بنیان، کلاس کارگاهی، رفاهی، خوابگاهی و فرهنگی-مذهبی است و اکنون نیز با سرعت  قابل قبولی در دست اجرا است.

وی ادامه داد: از این مجموعه نزدیک به یکهزار مترمربع آن مربوط به ساختمان نوآوری و آموزش‎های دانش بنیان است.

کردی اضافه کرد: ساختمان نوآوری و دانش بنیان از سال ۹۷ آغاز بکار کرد که اکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش بینی شده تا پایان امسال مورد بهره‎برداری قرار گیرد.

وی گفت: قرار است خوابگاه ۲ هزارو و ۲۰۰ مترمربعی دانشگاه فنی و حرفه‌ای بوشهر با نگاه ویژه استاندار و سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان تا مهر ماه ۹۹ افتتاح شود.

کردی عنوان کرد: پروژه خوابگاهی دانشگاه فنی و حرفه‌ای ۱۰ سال معطل مانده که با تزریق اعتبارات تا مهر ماه ۹۹ تکمیل خواهد شد.

معاون عمرانی دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: مابقی این مجموعه شامل ۴۰۰ مترمربع حوزه فرهنگی و مذهبی و ۸۰۰ مترمربع کلاس‌کارگاهی است.

وی یادآور شد: برای احداث این مجتمع چهار هزار و ۲۰۰ مترمربعی تاکنون ۶۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که با نگاه ویژه مسئولان استان ۲۰ درصد آن از محل اعتبارات استانی و مابقی آن ملی است.

کردی بیان کرد: برای تکمیل این پروژه ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی افزود: تحول حوزه عمرانی در دانشکده‎های فنی و حرفه‌‎ای به تناسب رشته‎ها و کارگاه‎های دانشگاه رقم خورده که این مهم نویدبخش آینده‎ای روشن فراروی دانشجویان این مراکز است.

کردی اظهار داشت: در اجرای پروژه‎ها استفاده از ظرفیت خیران نیز مورد توجه قرار گرفته و تاکنون در این زمینه قدم‌‏های بسیار خوبی نیز برداشته شده‌است.

وی گفت: در  کنگان زمین احداث دانشکده فنی و حرفه‌ای از سوی یک خیر تامین شده که اتفاق بسیار حائز اهمیتی است زیرا زمین در این منطقه از قیمت بالایی برخوردار است.

کردی افزود: کنگان یکی از مراکز استراتژیک در حوزه شهرهای جنوبی است که امیدواریم با استفاده از فرصت کمک ۵۰ درصدی دولت به موازات کمک خیران برای احداث دانشکده فنی و حرفه‎ای کنگان استفاده شود.

 

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*