دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹
16 ذو القعدة 1441
Monday, 6 July , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر وسط » فرهنگی
  • شناسه : 297407
  • ۰۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
  • نویسنده : مریم غریبی
کاش برگردی، جدیدترین اثر نویسنده کتاب یادت باشد
کاش برگردی، جدیدترین اثر نویسنده کتاب یادت باشد
به وقت کتاب

کاش برگردی، جدیدترین اثر نویسنده کتاب یادت باشد

کاش برگردی جدیدترین اثر رسول ملاحسنی نویسنده کتاب یادت باشد، می باشد. " کاش برگردی" روایتی مادرانه از همرزم شهید سیاهکالی، شهید زکریا شیری می باشد.

 کاش برگردی جدیدترین اثر رسول ملاحسنی نویسنده کتاب یادت باشد، می باشد. ” کاش برگردی” روایتی مادرانه از همرزم شهید سیاهکالی، شهید زکریا شیری می باشد.

نویسنده این کتاب که قبلا با کتاب “یادت باشد” نگاهی عاشقانه به زندگی مدافعان حرم داشته است، این بار در کتاب “کاش برگردی” در نگاهی نو، داستان زندگی یکی از شهدای مدافع حرم را از زبان مادر شهید روایت می کند و در صفحات مختلف نکات تربیتی یک زندگی ساده را با روایتی داستانی و جذاب تقدیم خوانندگان می کند.

کتاب “یادت باشد” پنجره ای عاشقانه بود برای از خود گذشتن، و کتاب “کاش برگردی” پنجره ای مادرانه است برای از کجا آمدن. “کاش برگردی” روایت تربیت حمیدها و زکریاهای عصر ماست.

زکریا شیری، یکم آذرماه سال ۱۳۶۵ در روستای گرماب خدابنده به دنیا آمد. پاسدار بود و توسط سپاه صاحب الامر(عج) قزوین و به عنوان فرمانده دسته و مدافع حرم در جبهه دفاعی سوریه حضور یافت. چهارم آذرماه سال ۱۳۹۴، در حلب سوریه و بر اثر انفجار تله ی انفجاری و اصابت ترکش و جراحات وارده شهید شد و تاکنون اثری از پیکرش به دست نیامده است.

گزیده ای از کتاب:
دستش را که گرفتم یخ کرده بود، پاهایش می لرزید، رو به من گفت: عزیز نمی تونم راه برم، منو بغل می کنی؟

یک دستی فاطمه را بغل کردم و با دست دیگرم دوچرخه اش را گرفتم و راه افتادم، فاصله زیادی تا خانه نبود ولی آن چند دقیقه خیلی سخت گذشت، فاطمه محکم دستانش را دور گردن من انداخته بود و آرام اشک می ریخت و من مجبور بودم مثل همیشه نقش مادری را بازی کنم که قرار است سنگ صبور این خانواده باشد.

هر چه جلوتر می رفتیم فاطمه محکم تر مرا بغل می کرد، می دانستم آغوش پدر می خواهد، حال خودم هم تعریفی نداشت، غربت خودم و دختر شهید را حس می کردم و روزهای سختی که قرار است بعد از این داشته باشیم.

برای سفارش کتاب و شرکت در مسابقه ملی کتابخوانی، می توانید به آی دی زیر در پیام رسان ایتا مراجعه کنید. کانال مستقیما زیر نظر نویسنده کتاب مدیریت می شود. 

توضیحات بیشتر از طریق آدرس های زیر:

آی دی سفارش کتاب
@aghigh1369

ارتباط با ادمین کانال (ارسال اثر برای مسابقه و پیگیری سفارشات)
@san60sar

ارتباط با نویسنده کتاب:
@yadat_hastim

آی دی کانال ایتا برای سفارش کتاب:
@deltekani

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*