پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
13 ربيع أول 1442
Thursday, 29 October , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط » گزارش
  • شناسه : 297551
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۹
آمریکای واقعی همین آمریکای برده داری است/ چه شیعه، چه اهل سنت و چه مسیحی همه یک کشور را داریم و باید متحد شویم
آمریکای واقعی همین آمریکای برده داری است/ چه شیعه، چه اهل سنت و چه مسیحی همه یک کشور را داریم و باید متحد شویم

آمریکای واقعی همین آمریکای برده داری است/ چه شیعه، چه اهل سنت و چه مسیحی همه یک کشور را داریم و باید متحد شویم

نشست مجازی حقوق بشر آمریکایی در روز شنبه ۷ تیرماه با حضور ابراهیم رضایی نماینده دشتستان و دکتر الصافه فعال حقوق بشر برگزار شد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در نشست مجازی حقوق بشر آمریکایی در روز شنبه ۷ تیرماه و در گفتگوی مستقیم با دکتر الصافه فعال حقوق بشر از نیجریه گفت: ” برای حرکت رو به جلو باید شناخت دقیق از آمریکا داشته باشیم. ما هنوز نتوانستیم به شعار قرآنی مرگ بر آمریکا عمق ببخشیم.

ابراهیم رضایی دلیل شناخته نشدن ماهیت آمریکا را دستگاه های تبلیغاتی گسترده بیان کرد که باعث می شود چهره واقعی آمریکا به درستی مشخص نشود.

رضایی در ادامه افزود: آمریکای واقعی همین آمریکای برده داری است و براساس همین برده داری شکل گرفته است. پیشرفت های آمریکا براساس ظلم، تبعیض، نژاد پرستی و چپاول ثروت کشور های دیگر شکل گرفته است.

وی با گفتن این که در مجلس یازدهم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه قصد انجام طرح تقابل نسبت به آمریکا را دارد، سخنان خود را به اتمام رساند.

دکتر الصافه در این نشست بیان کرد: الان خوشبختانه خیلی از مردم می دانند که آمریکا علی رغم ادعا های خودش، تمام حرف هایش اساسا کذب است. به دو دلیل می توانیم ثابت کنیم آمریکا دروغ گوی بزرگ است:

دلیل اول اینکه موقعی که انگلیسی ها از کشورشان فرار کردند و به آمریکا پناه بردند مردمی سفید پوست بودند. وقتی به آمریکا رفتند شروع کردند به غارت و کشتن مردم آمریکایی و افرادی که الان دولت آمریکا را تشکیل داده اند، در حقیقت همان جنایتکاران انگلیسی هستند که به آمریکا پناه بردند.

و دلیل دوم حرف امام خمینی که فرمودند: ” آمریکا شیطان بزرگ است”.

الصافه اظهار داشت: کشور نیجریه با وجود ذخایر ارزشمند؛ اما جز کشورهای فقیر و از لحاظ امنیتی پایین است و همه این ها به خاطر دخالت آمریکا و اسرائیل و کشور های اروپایی هست.

وی درباره شیخ زکزاکی گفت: او فردی جسور و بی باک است. از زمانی که شیخ زکزاکی جنبشی علیه آمریکا راه انداخت، کشور های آمریکا و اسرائیل و انگلیس محمد بن سلمان را بر علیه شیخ زکزاکی بر عربستان حاکم کردند و سعی در ایجاد اختلاف میان اهل سنت و شیعه داشتند.

دکتر الصافه در آخر سخنی از شیخ زکزاکی را بیان کرد که چه شیعه، چه اهل سنت و چه مسیحی همه یک کشور را داریم و باید متحد شویم.

محمدجواد باراندوست؛ انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*