سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
15 ذو الحجة 1441
Tuesday, 4 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » تلخند » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 297587
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
  • نویسنده : زهرا آراسته نیا
تدبیر دولت تدبیر و امید در رفع مشکل مستاجرین
تدبیر دولت تدبیر و امید در رفع مشکل مستاجرین
تلخند/ زهرا آراسته نیا

تدبیر دولت تدبیر و امید در رفع مشکل مستاجرین

دولت تدبیر و امید که پیوسته در حال در کردن تدبیرهای ناب و آنچنانی از خود می باشد، در جدیدترین تدبیرش به رفع مشکل مستأجرین پرداخته است.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ زهرا آراسته نیا/ دولت تدبیر از آنجا که دولت تدبیر است، پیوسته در حال در کردن تدبیرهای ناب و آنچنانی از خود می باشد که از آن جمله تدبیری در رفع مشکل مستأجرین است.

در این راه حل آمده که ثبت قرارداد اجاره منوط به دریافت کدرهگیری است و دریافت کدرهگیری منوط به عدم افزایش اجاره بها بیش از ۲۰ تا ۳۰ درصد است.

با شنیدن این خبر گل از گلمان شکفت؛ زیرا دولت محترم با این تدبیر عزت پاسپورت… عه! ببخشید، عزت مستاجر ایرانی را برگرداند و در حد بازیکنان فوتبال لیگ برتر بالابرد. اصلا خوب که فکر می کنم می بینم شعر «گل شبدر، چه کم از لاله قرمز دارد» دقیقا استعاره از اجاره نشین و بازیکن فوتبال بوده است.

سال های سال است که با منع ثبت رسمی قراردادهای سنگین در فوتبال، بازار قراردادهای غیررسمی گرم است. بازیکن و نماینده باشگاه جلوی دوربین ها می آیند و یک برگه هایی امضا می کنند و چهارتا عکس می گیرند البته بعد از اینکه شب قبلش جلوی دوربین حاضر نشده و چهارتا عکس نگرفته ولی یک قرارداد پر و پیمان زیرزیرکی امضا کرده اند.

خب حالا نوبت اجاره نشین هاست که شب قبل از حضور در بنگاه همان قرارداد زیرزیرکی را با موجر خود امضا کنند و کلی چیز به نام او کنند تا دو تا اتاق زپرتی را برای یک سال در اختیارشان بگذارد که بتوانند شب به شب بروند در آن به کارهای بدشان فکر کنند.

واقعا دست مریزاد به این تدبیر! جادارد عین همان ۷۰۰ سکه ای را که به وزیر امورخارجه و تیم مذاکره کننده برای کشف «امضای کری تضمین است» و تولد برجام ناکام دادند به وزیر مسکن هم بدهند. تازه هنوز از طرح مسکن ۲۵ متری نگفته ایم!

فکر کنید خبر رسیده دولت طرح ساخت مسکن ۲۵ متری را مطرح کرده. یعنی دیگر از نساختن این همه مسکن ۷۵ متری خسته شده و از این به بعد قصد دارد به نساختن مسکن ۲۵ متری روی بیاورد که این خودش دستاوردی عظیم و تحولی شگرف می باشد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*