سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
15 ذو الحجة 1441
Tuesday, 4 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 297658
  • ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰
پرداختن به قوانین خاک خورده رفاهی، معیشتی و فرهنگی از مطالبات حوزه علمیه خواهران است
پرداختن به قوانین خاک خورده رفاهی، معیشتی و فرهنگی از مطالبات حوزه علمیه خواهران است
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر:

پرداختن به قوانین خاک خورده رفاهی، معیشتی و فرهنگی از مطالبات حوزه علمیه خواهران است

علی اکبر اسماعیلی مدیر حوزه علمیه خواهران استان در دیدار با عبدالکریم جمیری گفت: پرداختن به قوانین خاک خورده رفاهی، معیشتی و فرهنگی و اجرای آنها از مطالبات حوزه علمیه خواهران استان بوشهر است.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ علی اکبر اسماعیلی مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در ملاقات با عبدالکریم جمیری نماینده حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم گفت: پرداختن به قوانین خاک خورده رفاهی، معیشتی و فرهنگی از مطالبات حوزه علمیه خواهران استان بوشهر است.

مدیر حوزه علمیه خواهران به همراه جمعی از معاونین مدیریت حوزه علمیه خواهران استان در دیدار با عبدالکریم جمیری نماینده مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم ضمن تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت امام علی بن موسی الرضا و ابراز تشکر از فراهم شدن این دیدار گفت: حوزه علمیه خواهران استان آمادگی همکاری و کمک به حضرت عالی که روحیه مردمی، انقلابی توام با تلاش جهادی دارید در امور مختلف از جمله امور تقنینی را دارد.

اسماعیلی در نشست با عبدالکریم جمیری اضافه کرد: از مطالبات اصلی حوزه علمیه خواهران استان از جنابعالی، پرداختن به قوانین خاک خورده رفاهی، معیشتی و فرهنگی است مانند طرح ازدواج آسان که مصوب سال۸۴ است، و اگر در دستور کار قرار می گرفت و اجرا می شد قطعا در طول این سالها آثار بسیار مطلوبی را شاهد بودیم.

ایشان مطالبه دیگر حوزه علمیه را معیشت مردم و رفع تنگناهای اقتصادی برشمردند و اضافه نمودند ساماندهی معیشت مردم الان احتیاج به یک حرکت جهادی دارد که با کمک مردم و جوانان می توان از این وضعیت عبور کرد.

وی با تأکید بر اینکه نماینده محترم عصاره فضایل مردم نجیب و ولایتمدار استان می باشد خاطر نشان کرد: ارتباط با بدنه جوانان شهرستان ها، سهیم نمودن آنان در تصمیم گیری های امور مهم استان و استفاده از نبوغ و تفکر آنان با تشکیل کمیسیون های متشکل از جوانان در پیشبرد امور بسیار ضروری است.

فاطمه مجاهد، معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان نیز با اشاره به وضعیت نابسامان فرهنگی و مشکلات به وجود آمده ناشی از عدم امکان ازدواج به موقع جوانان گفت: حوزه علمیه خواهران استان آمادگی انجام هرگونه همکاری و هم افزایی لازم در طرح های کلان فرهنگی خصوصا در مسایل خانواده و ازدواج جوانان را دارد.

پگاه غفاری، معاون مالی مدیریت نیز با اشاره به لزوم همکاری در ایجاد منابع پایدار برای حوزه علمیه خواهران گفت: استان بوشهر، ظرفیت های بسیاری جهت ایجاد اشتغال برای جوانان را دارد که باید از این فرصت های موجود در جهت حل مشکل بیکاری جوانان استان استفاده کرد. در این بین باید حمایت های مالی لازم برای دستیابی حوزه علمیه خواهران به قدرت خود اتکایی مالی باید مورد توجه باشد.

در این دیدار عبدالکریم جمیری نماینده مجلس شورای اسلامی، ضمن ابراز خرسندی از دیدار با مدیریت و معاونین حوزه علمیه خواهران استان، این نهاد را را دارای موقعیت تاثیر گذاری در استان برشمرد و افزود: قطعا از ظرفیت حوزه علیمه خواهران استان در زمینه های گوناگون بهره مند خواهیم شد.

وی با تاکید بر نقش بانوان در پیشبرد امور خاطرنشان کرد: کمیته بانوان متشکل از جمعی از زنان نخبه شهرستان و همچنین اساتید و طلاب خواهر تشکیل خواهد شد که در مسایل مختلف نمایندگی ما را یاری خواهند نمود.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*