سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
15 ذو الحجة 1441
Tuesday, 4 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 297781
  • ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
  • منبع : خبرگزاری مهر
تقویت کیفیت خدمات ارتباطی و سرویس اینترنت در شهرستان دشتستان
تقویت کیفیت خدمات ارتباطی و سرویس اینترنت در شهرستان دشتستان
نماینده دشتستان:

تقویت کیفیت خدمات ارتباطی و سرویس اینترنت در شهرستان دشتستان

نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی روستاها و نقاط شهری در شهرستان دشتستان نیازمند بهبود کیفیت خدمات ارتباطی هستند که باید نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام شود.

به گزارش دانشجونیوز؛ ابراهیم رضایی صبح امروز در نشست با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر اظهار داشت: امروزه استفاده از ارتباطات به عنوان یک نیاز اساسی برای شهرها و روستاها محسوب می‌شود.

وی به پیشرفت فناوری‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: بسیاری از این فناوری‌ها برای استفاده مردم نیازمند اتصال به اینترنت است و می‌طلبد که اینترنت با سرعت و کیفیت مناسب در اختیار مردم باشد.

نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در بازدیدهایی که از نقاط مختلف شهرستان دشتستان داشته‌ایم، مشکلات شهرها و روستاها و نیازهای مردم را رصد شناسایی کرده‌ایم که یکی از خواسته‌های مهم مردم مربوط به بحث ارتباطات است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی تاکنون برای تقویت زیرساخت‌های ارتباطی در دشتستان صورت گرفته است، بیان کرد: انتظار داریم سرویس باکیفیت اینترنت و خدمات ارتباطی به مردم در نقاط مختلف شهرستان برسد.

رضایی خواستار ارتقای سطح سرویس‌دهی اینترنت و خدمات ارتباطی در روستاهای دشتستان شد و بیان کرد: برخی نقاط شهری نیز با ضعف آنتن‌دهی و کیفیت پایین اینترنت روبرو هستند که امیدواریم شاهد رفع این مشکلات باشیم.

وی با اشاره به اینکه در بسیاری از نقاط استان بوشهر شاهد خدمات‌دهی خیلی خوبی در حوزه ارتباطات هستیم، تصریح کرد: از همه ظرفیت‌ها برای ارائه بهترین خدمات به مردم در شهرها و روستاها باید استفاده کنیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*