سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
15 ذو الحجة 1441
Tuesday, 4 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 297732
  • ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
راه‌اندازی سایت پسماند برازجان یک اتفاق ویژه در سطح استان بوشهر است! + عکس
راه‌اندازی سایت پسماند برازجان یک اتفاق ویژه در سطح استان بوشهر است! + عکس
مدیرکل محیط زیست استان:

راه‌اندازی سایت پسماند برازجان یک اتفاق ویژه در سطح استان بوشهر است! + عکس

مدیرکل محیط زیست استان در بازدید از سایت پسماند شهرداری برازجان گفت: راه‌اندازی این سایت در شهر برازجان یک اتفاق ویژه و نمونه‌ای شاخص در استان بوشهر است که می‌تواند الگویی برای دیگر شهرهای استان باشد.


به گزارش دانشجونیوز؛ فرهاد قلی‌نژاد مدیرکل محیط زیست استان بوشهر، روز سه شنبه هفدهم تیرماه ضمن بازدید از سایت مکانیزه پسماند شهرداری برازجان در گفتگو با شهردار این شهر در جریان مختصات فنی و کیفی این سایت قرار گرفت.
فرهاد قلی نژاد ضمن تشکر از عملکرد محمدحسن محمدی شهردار برازجان و مجموعه‌ی شهرداری در راه‌اندازی سایت پسماند اظهار داشت: راه‌اندازی این سایت در شهر برازجان یک اتفاق ویژه و نمونه‌ای شاخص در استان بوشهر است که می‌تواند الگویی برای دیگر شهرهای استان باشد.

قلی‌نژاد بیان کرد: ضمن اینکه راه‌اندازی سایت مکانیزه و بهداشتی پسماند یک حرکت عالی در جهت حفاظت از محیط زیست و پاسداشت طبیعت است، از شهرداری برازجان خواست تجارب ارزشمند خود در راه‌اندازی این سایت را در اختیار دیگر شهرهای استان قرار دهد تا این اتفاق فرخنده در دیگر شهرهای استان نیز تکرار شود.
محمدحسن محمدی شهردار برازجان نیز اظهار داشت: شهرداری در دوره‌ی احداث سایت پسماند از خدمات مشاوره‌ای مشاوران معتبر ملی بهره برده و حالا این امکان را دارد که با بومی‌سازی دانش این حوزه، تجارب خود را در اختیار دیگر شهرداری‌های استان قرار دهد.
گفتنی است مدیرکل محیط زیست استان و هیئت همراه در این سفر از کارخانه‌ی بازیافت لاستیک شهرداری برازجان نیز بازدید و در جریان فعالیتهای این کارخانه قرار گرفتند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*