شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
19 ذو الحجة 1441
Saturday, 8 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » بیانیه » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » سیاسی
  • شناسه : 297713
  • ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
نمایندگان بوشهر در مجلس رأی خود نسبت به اعتبارنامه تاجگردون را شفاف اعلام کنند
نمایندگان بوشهر در مجلس رأی خود نسبت به اعتبارنامه تاجگردون را شفاف اعلام کنند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بوشهر:

نمایندگان بوشهر در مجلس رأی خود نسبت به اعتبارنامه تاجگردون را شفاف اعلام کنند

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر در نامه‌ای خواستار شفافیت نمایندگان استان در مجلس نسبت به اعتبارنامه تاجگردون شدند‌.

به گزارش دانشجونیوز؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر در نامه هایی به چهار نماینده استان در مجلس شورای اسلامی خواستار اعلام شفافیت آرا خود به اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون شدند.

مسئله تحقیق در خصوص اعتبار نامه تاجگردون به یکی از مباحث داغ فضای مجازی و محافل سیاسی تبدیل شده است. بررسی اتهامات وی در کمیسیون تحقیق به پایان رسیده است و چهارشنبه برای رای گیری نهایی در صحن علنی مجلس مطرح می شود.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر در این نامه‌ به نمایندگان استان نوشت: از تمامی نمایندگان استان درخواست داریم رأی خود نسبت به اعتبارنامه آقای تاجگردون را شفاف اعلام کنند‌.

در این نامه آمده است:
شفافیت آرای نمایندگان مجلس یکی از شعار‌های اصلی شما نمایندگان محترم در ایام تبلیغات انتخاباتی بوده است. از طرفی مسئله‌ی تایید اعتبارنامه‌ی آقای غلامرضا تاجگردون و حواشی پیرامون آن، برای اذهان عمومی سوالاتی را ایجاد کرده است که این سوالات تنها با شفاف شدن آراء و نظرات نمایندگان به این اعتبارنامه رفع خواهد شد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان بوشهر از تمامی نمایندگان حوزه‌های انتخابیه استان درخواست دارد در پاسخ این نامه رای خود نسبت به اعتبارنامه‌ی آقای تاجگردون را شفاف اعلام نمایند.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*