شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
19 ذو الحجة 1441
Saturday, 8 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » یادداشت
  • شناسه : 297746
  • ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
کلید زیر گلدان شکسته
کلید زیر گلدان شکسته
یادداشت دانشجویی/ سجاد زارعی

کلید زیر گلدان شکسته

حالا بهتر و واضح‌تر درک می‌کنیم سفارش امام روح‌الله رحمةالله‌علیه را که فرمود: نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.

به گزارش دانشجونیوز؛ سجاد زارعی/ جناب پرزیدنت باور کن کلید، زیر گلدان شکسته….

جناب شیخ سلام….

هفت سال پیش با رونمایی از کلیدی جهت حل مشکلات کشور با گرفتن رای اعتماد مردم سکان کشور را بدست گرفتید… همان کلیدی که قرار بود صدروزه گره‌گشا باشد… همان کلیدی که قرار بود به تعبیر جنابتان، عزت پاسپورت ایرانی را برگرداند… همان کلیدی که قرار بود هم چرخ زندگی مردم و هم چرخ سانتریفوژ را بچرخاند….

حالا چند ماهی از دولت فخیمه‌ات باقی مانده و جولان گرانی، تورم، ناامیدی، بی‌تدبیری و ندانم‌کاری‌های شما و تیم کابینه‌تان رمق مردم را گرفته است….

بیش از هفت سال در سیاست داخلی و خارجی دولت شما بیشترین آسیب‌ها و عقب‌افتادگی‌ها نصیب کشور و ملت شد و سفره‌های مردم روز به روز کوچکتر… دلالان صنعت خودرو… لاشخورهایی که با چراغ سبز شما و وزرا و مدیرانتان بازار را دچار سونامی فشار بر مردم کرده اند از گوشت و مرغ گرفته تا دارو و خودرو.

از اخبار تلخی که مردم از فساد آقازاده‌های دولتتان تا غارتگری‌های بیت‌المال با لابی و رانت تا افزایش ساعتی قیمت‌ها می‌شنوند…

چه تدبیری بود و چه امیدی که نفس راحت را از مردم ربوده؟

چه ثبات اقتصادی قیمت ارز را لحظه‌ای نوسان می‌دهد….؟

حالا بهتر و واضح‌تر درک می‌کنیم سفارش امام روح‌الله رحمةالله‌علیه را که فرمود: نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.

جناب رئیس جمهور به شما و وزرا و مدیرانتان از صدر تا ذیل توصیه می‌کنیم این ماه‌های پایانی را عاقلانه‌تر قدم بردارید، چرا که حیات سیاسی عمری کوتاه دارد….

مسئولین قدر مردم را بدانید!

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*