سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
15 ذو الحجة 1441
Tuesday, 4 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » یادداشت
  • شناسه : 297825
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
راه را کج نروید
راه را کج نروید
یادداشت/ مهدی جمالی

راه را کج نروید

آقای موسوی خوئینی‌ها! شما گفتید مردم از انقلاب ناراضی هستند! چرا اندیشه‌ی خود را به‌خاطر اینکه در انقلاب به مطامع خود نرسیده‌اید به مردم نسبت می‌دهید! شاید شما خواب بوده اید و حرکت عظیم مردم را در تشییع پیکر مقدس حاج قاسم سلیمانی ندیده اید!

به گزارش دانشجونیوز؛ مهدی جمالی/ پیرامون نامه موسوی خوئینی‌ها به مقام معظم رهبری

۱️⃣ چند هفته‌ای بود که در سپاه پاسداران قم در جمع سرداران سپاه و فرماندهان و مدافعان حرم بودم. در این مدت عزت و بزرگی ایران اسلامی را بار دگر از نزدیک دیدم.
سردار نوری می‌گفت اوایل انقلاب ما را تحریم می‌کردند تا تکنولوژی، سلاح و دارو و… را وارد نکنیم؛ اما الان ما را تحریم می‌کنند تا اینها را صادر نکنیم.
از رشادت‌های مدافعین حرم که علاوه بر دفاع از مردم مظلوم سوریه، داعش را که هدف اصلیشان حمله به ایران و خاک و ناموس ایرانی بود، برایمان گفت و…

۲️⃣ غرق در غرور و عزت متوجه شدم که آقای موسوی خوئینی‌ها نامه‌ای سرگشاده به مقام معظم رهبری نوشته و در آن گفته که مردم از سیر کلی انقلاب، از جنبه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و عدالت ناراضی هستند!
در این زمینه چند جمله‌ای را خطاب به ایشان و تمامی مردمان آگاه و بصیر ایران عرض می‌کنم.

۳️⃣ آقای موسوی خوئینی‌ها تف سربالا چرا! آنچه که شما در این نامه نوشته ای گلایه ما فرزندان انقلاب به شماست. شما می‌خواهید نگاه‌ها را از خودتان دور کنید اما مردم ایران آگاه هستند.
شما به‌عنوان پدرخوانده اصلاحات و هم‌قطاران شما بیش از همه‌ی گروه‌ها در این کشور پست ریاست جمهوری را اشغال کرده اید. هاشمی، خاتمی و روحانی. شما باید جوابگو باشید.
در دولت حاضر فاصله‌ی طبقاتی چقدر شده؟ حقوق‌های نجومی را چطور در مقابل مردم محروم توجیه می‌کنید؟ گفتید که برجام برای ما سیب و گلابی می‌آورد، آنها کجا هستند؟ تورم کمرشکن حاضر که بخاطر بی‌عرضگی دولت است را چه می‌گویید؟ زندگی اشرافی رییس جمهور و وزرا را چطور جواب می‌دهید؟
مگر مقام معظم رهبری نفرمود به کسی رأی دهید که ساده‌زیست باشد، به فکر مردم و محرومان باشد، به جوانان و قدرت داخل اعتماد داشته باشد و در یک کلام انقلابی باشد؟ شما و رییس جمهورتان و برخی از هم‌قطارانتان کدام‌یک از این ویژگی‌ها را دارید؟!

۴️⃣ شما گفتید مردم از انقلاب ناراضی هستند! چرا اندیشه‌ی خود را به‌خاطر اینکه در انقلاب به مطامع خود نرسیده‌اید به مردم نسبت می‌دهید! شاید شما خواب بوده اید و حرکت عظیم مردم را در تشییع پیکر مقدس حاج قاسم سلیمانی ندیده اید!
راه را کج نروید، مردم از انقلاب ناراضی نیستند، مردم از شما و دولتتان ناراضی هستند که ارشادهای مقام معظم رهبری را گوش نکرده و با سیاست لیبرالی و تکیه به آمریکا و اروپا از مسیر انقلاب منحرف شده اید.

۵️⃣ در آخر بنده هم همانند توصیه امام راحل (ره) به آقای منتظری به‌عنوان یک برادر به شما توصیه می‌کنم در این اواخر عمر بیش از این پرونده‌ی اعمال خود را سیاه نکنید و از آنجا که فاقد بینش و بصیرت هستید، به گوشه‌ای بروید و استغفار کنید، شاید لطف خدا شامل حال شما شود، گرچه فکر نکنم در مقابل خون شهداء جوابی داشته باشید.
نیازی نیست مقام معظم رهبری جواب نامه‌ی شما را بدهند، ما فرزندان روح الله و سربازان امام خامنه‌ای اجازه نمی‌دهیم رهبرمان تنها باشد.
تعجب می‌کنم که حرف‌های آمریکا و اسرائیل و شبکه‌های معاند دشمن چطور از حلقوم شما خارج می‌شود! نامه‌ی شما به مقام معظم رهبری من را یاد این شعر می‌اندازد:
عرصه سیمرغ نه جولانگه توست….
عرض خود می‌بردی و زحمت ما می‌داردی.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*