سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
15 ذو الحجة 1441
Tuesday, 4 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دانشگاه ها
  • شناسه : 297845
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
همایش ملی تجربیات دانشگاه‌ها در اجرای آموزش مجازی ۲۱ مردادماه برگزار می‌شود
همایش ملی تجربیات دانشگاه‌ها در اجرای آموزش مجازی ۲۱ مردادماه برگزار می‌شود
به میزبانی دانشگاه خواجه نصیر طوسی؛

همایش ملی تجربیات دانشگاه‌ها در اجرای آموزش مجازی ۲۱ مردادماه برگزار می‌شود

همایش ملی «تبادل تجربیات دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در اجرای آموزش الکترونیکی در بحران کووید ۱۹» از ۲۱ تا ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ به میزبانی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می‌شود.

به گزارش دانشجونیوز؛ همایش ملی «تبادل تجربیات دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در اجرای آموزش الکترونیکی در بحران کووید ۱۹» با هدف انتقال تجربیات مدیران، اساتید، دانشجویان، کارشناسان و صاحب نظران در دوران بحران کرونا و پیاده سازی آموزش‌های الکترونیکی بر محور‌های تهیه محتوای الکترونیکی، تدریس همزمان و ناهمزمان در محیط یادگیری الکترونیکی، ارائه دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی در محیط‌های یادگیری الکترونیکی برپا می‌شود.

امتحانات و ارزشیابی‌های مستمر در محیط یادگیری الکترونیکی، اثربخشی تدریس و یادگیری، طراحی فعالیت‌ها و تکالیف یادگیری در محیط الکترونیکی، پشتیبانی آموزشی مستمر از دانشجویان و اساتید در محیط الکترونیکی، سیاست‌های آینده، بررسی و مقایسه ابزار‌ها و زیرساخت‌ها و نقش شرکت‌ها و شتابنده‌های مرتبط از دیگر محور‌های این همایش سه روزه است.

این همایش از سوی انجمن یادگیری الکترونیکی ایران و با مشارکت معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کارگروه آموزش الکترونیکی وزارت عتف و به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می‌شود.

دبیرخانه همایش از همه مدیران، اساتید، دانشجویان، صاحبنظران، شرکت‌ها و کسب و کار‌های فعال در حوزه صنعت یادگیری الکترونیکی برای ارسال تجربیات و حضور فعال در همایش دعوت کرد.

براساس اعلام دبیرخانه همایش چکیده گسترده (Extended Abstract) مقالات پذیرفته شده توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه می‌شود. همایش به صورت وبینار و رایگان خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده با دبیرخانه همایش ارتباط بگیرند.

پست الکترونیک همایش: «elearningcovid ۱۹.info@kntu.ac.ir «elearningcovid ۱۹.info@kntu.ac.ir

آدرس وب سایت همایش: http://elearningcovid ۱۹.kntu.ac.ir http://xn--elearningcovid-ehu g.kntu.ac.ir

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*