سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
15 ذو الحجة 1441
Tuesday, 4 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » ایران و جهان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 297870
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
عزیزدل! به زودی مردم با سلامتی در کنار هم زندگی خواهند کرد
عزیزدل! به زودی مردم با سلامتی در کنار هم زندگی خواهند کرد
نامه وزیر بهداشت به مقام معظم رهبری

عزیزدل! به زودی مردم با سلامتی در کنار هم زندگی خواهند کرد

وزیر بهداشت در نامه ای به رهبر انقلاب نوشت: عزیزدل! هنوز دیر نشده، تا خدا هست که یاریمان کند، شما هستید که نصیحت و دعایمان کنید، مردمی هستند که حرفهایمان را بشنوند و همراهیمان کنند، مدافعین عاشق سلامتی هستند که مهر بورزند و خسته نشوند، هراسی از هجمه بیماری نداریم و یقین داریم که مهارش می کنیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجونیوز“؛ نمكي، وزير بهداشت در نامه اي به رهبر معظم انقلاب نوشت:

فراز اول فرمایشات حکیمانه امروزتان که همچون پیش، مایه وفاق و همگرائی ملی بود پس از چند هفته تلاش شبانه روزی و نفس گیرمان در مدیریت بیماری کرونا بخصوص در استان­‌های مرزی و پرمشکل کشور که به لطف پروردگار به مهار نسبی آن نیز انجامید بارانی لطیف بود بر تنهای رنجور و دلهای داغدیده‌مان

‌اما آهنگ محزون صدایتان در فراز دوم که غمگینانه از افتادن آتش دوباره بیماری بر نیستان وجود هموطنانمان گفتید و سوز دل مهربانتان را از داغ فقدان عزیزانمان بر زبان جاری فرمودید وجودم را گداخت و نگاشتن سوز دل را تنها راه علاج این رنج جان گداز یافتم.

قبل از این موج جدید بلاخیز پیش بینی ایام را بدلیل غفلت‌های ساده‌انگارانه به محضرتان تقدیم کرده بودم دلم نمی‌خواست آنچه می‌دیدم، تحقق یابد.

‌ اما بگویم عزیز دل، هنوز دیر نشده، تا خدا هست که یاریمان کند، شما هستید که نصیحت و دعایمان کنید، مردمی هستند که حرفهایمان را بشنوند و همراهیمان کنند، قوای سه‌گانه‌ای هستند که دست در دست هم حمایت‌مان کنند، نیروهای مسلح، سازمان‌­های مردم‌نهاد و خیرینی هستند که دست‌مان را بگیرند، جوانان و دانشگاهیان فرهیخته‌ای هستند که در راه پیشگیری و درمان، معجزه خلق کنند.

مدافعین عاشق سلامتی هستند که مهر بورزند و خسته نشوند، مادران و پدران شهدائی هستند که دعای نیمه‌شبانشان عطر دل‌­انگیز کاروان‌مان باشد هراسی از هجمه بیماری نداریم و یقین داریم که مهارش می‌کنیم و بی‌تردید دوباره بر می‌گردیم به روزهائی که مردم عزیز کشورمان با سلامتی و شادمانی در کنار هم زندگی کنند و دیری نخواهد پائید تا بر چهره نازنین فرمانده مهربانمان لبخند رضایتمندی بنشانیم.

 

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*