سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
15 ذو الحجة 1441
Tuesday, 4 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 297851
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳
کشف خودروهای خارجی قاچاق در آب های استان بوشهر
کشف خودروهای خارجی قاچاق در آب های استان بوشهر

کشف خودروهای خارجی قاچاق در آب های استان بوشهر

با تلاش ماموران دریابانی و مرزبانی استان بوشهر ۳۵ دستگاه انواع خودرو خارجی قاچاق به ارزش ۲۲۰ میلیارد ریال در آبهای استان بوشهر در جزیره خارگ کشف شد.

به گزارش دانشجونیوز؛ فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر مبارزه قاطع با قاچاق کالا، ارز و سوخت از کشف خودروهای خارجی قاچاق در آبهای خلیج فارس محدوده استان بوشهر در منطقه جزیره خارگ خبر داد و اظهار داشت: با هوشیاری و تلاش شبانه‌روزی نیروهای پایگاه دریابانی استان بوشهر ۳۵ دستگاه انواع خودروهای خارجی در آبهای خلیج فارس محدوده جزیره خارگ کشف شد.

سردار احمدعلی گودرزی با بیان اینکه قاچاقچیان این خودروهای خارجی با یک شناور دوبه به صورت غیرقانونی در حال وارد کردن به سواحل بوشهر بودند افزود: دریابانان استان بوشهر که همواره در آبهای خلیج فارس حضوری فعال دارند با توقیف این شناور، ۳۵ خودرو خارجی قاچاق  به ارزش ۲۲۰ میلیارد ریال کشف کردند.

وی از دستگیری ۱۰ متهم در راستای کشف خودروهای قاچاق یادشده خبر داد و تصریح کرد: مرزبانان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با حضور  شبانه‌روزی در تمام نقاط مرزی دریایی و زمینی اجازه فعالیت به قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت نمی‌دهند.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از امنیت کامل در مرزهای ایران اسلامی خبر داد و بیان کرد: قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای از مرزهای ایران اسلامی با حضور شبانه‌روزی مرزداران هوشیار، آرامش و امنیت ندارند.

سردار گودرزی تعامل مطلوب و همه جانبه مرزنشینان و ساحل‌نشینان استان بوشهر با نیرو‌های مرزبانی و دریابانی برای تأمین برقراری نظم و امنیت و مبارزه با قاچاق قدردانی کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*