سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
15 ذو الحجة 1441
Tuesday, 4 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 297907
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
کمک های مومنانه به اقشار آسیب دیده و مستمند ادامه یابد
کمک های مومنانه به اقشار آسیب دیده و مستمند ادامه یابد
امام جمعه بوشهر:

کمک های مومنانه به اقشار آسیب دیده و مستمند ادامه یابد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به وضعیت اقشار آسیب دیده و مستمند، گفت: از تمامی مردم عزیز و نهادهای انقلابی استان ولایتمدار بوشهر در جهت مواسات و کمک های مومنانه، بار دیگر مساعدت های لازم را داشته باشند‌.

به گزارش دانشجونیوز؛ آیت الله صفایی بوشهری، پیرو بیانات روز گذشته (۲۲ تیرماه) مقام معظم رهبری در ارتباط تصویری با نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در رابطه با کمک به آحاد ضعیف جامعه و اقشار نیازمند، آیت الله صفایی بوشهری پیامی صادر نمود.

او در این پیام بیان کرده است:
با توجه و عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در اقدام مجدد کمک‌های مومنانه، از تمامی مردم عزیز و نهادهای انقلابی استان ولایتمدار بوشهر تقاضا دارم در جهت مواسات و کمک‌های مومنانه به اقشار آسیب دیده و مستمند در این شرایط سخت بیماری کرونا، بار دیگر مساعدت‌های لازم را داشته باشند و در این باره مجاهدت‌های کارآمد مبذول نمایند.

نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: از تلاش‌های خداپسندانه تمامی مردم عزیز و نهادهای خدمتگزار و کادر درمانی تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم این کمک‌ها مجدداً انجام شود.

وی ادامه داد: از همگان استدعا دارم با مراعات امور بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی، مشارکت در مواسات و کمک‌های مومنانه، دعا و قربانی در رفع بلیه بیماری ویروس کرونا اقدام کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*